Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mért látok csukott szemmel...

Mért látok csukott szemmel fényeket?

Figyelt kérdés
Elég ijesztő, hogy behunyt szemmel látom a hosszabbító piros fényét ha nem kapcsolom le (ezért mindig lekapcsolom) Ha pedig vihar van és villámlik azt is pedig a falnak fagyok fordulva. Remélem nem én vagyok az egyetlen és van rá valami magyarázat.Egyébként poén hogy szemüveges vagyok távolra nem látok jól.
2014. aug. 1. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Elkepzelheto hogy hosszantani repedes van a retinadon, ami ha tovabb felszakad, akkor levalhat az egesz retinad es megvakulsz. Mindez fajdalommentes, semmit nem fogsz erezni.
2014. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Ez mindenkinél így van szerintem...

Belenézel egy erősebb fénybe és mikor pislantasz akkor az "megjelenik" a sötétségbe.

2014. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Egyértelmű. Repedés van a retinádon. Menj el vele minél előbb orvoshoz, különben megvakulhatsz.


De ne aggódj, fájni nem fog.

2014. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Nee rémisszetek már meg, ez komoly? :O

Nem vagyok szemüveges, tökéletesen látok, főleg éjszaka mikor kimegyek akkor tapasztalom, hogy ha belenézek a lámpába véletlenül, akkor ha utána a sötét folyóson pislogok, akkor látom halványan magam előtt.

2014. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy szemorvosi vizsgálat nem ártana vagy egy ideggyógyász, ha szikrázó fényeket, pontokat, foltokat látsz, amikor becsukod a szemed, akkor azis elképzelhető, hogy egyfajta epilepszia is lehet, ha azt követően szédülni is szoktál vagy, esetleg üvegtesti homályok legjobb, ha elmész egy orvoshoz ez nem vicc.
2014. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Előtte sose nézek fénybe, ez akkor van mikor már félig alszom és a villámnak csak a körvonalát látom ami meglepően nem kék hanem sárga. Mondjuk a minap fenn voltam mikor villámlott és beragyogta az egész szobát, szép volt. Vidéken élek. Ezt évek óta tapasztalom, jó romlik a szemem, ezért is járok évente szemészetre, de csak új szemüveget írnak fel mert fáj a fejem.
2014. aug. 1. 23:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Hallod a hosszanti repedések inkább a fogakra jellemzőek semmiképpen ne halgass az #1-re és a # 3-ra menj el egy orvoshoz.
2014. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Részeg vagy
2014. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Skorpió87 ***** válasza:

Én sem látok jól, évente rosszabbodott a szemem, mindig tök olyan erős szemüveget kaptam, amitől csak rosszabbodott, mivel megerőltettem. Nem szabadna ezt hagyni, hogy az ember tök olyan dioptriájú lencsét kapjon, mert csak árt vele, mint használ. Ha teheted, ne viseld folyton és tornáztasd a szemed, ne nézz folyton egy helyre. Meg nézz utána, mivel lehetne erősebbé tenni.


Ez a szemüveg dolog nagy biznisz, ettől csak rosszabbodni fog az ember szeme és nekem is folyton fájt a szemem tőle, meg szédültem, nem hiába !

2014. aug. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki lát, ebben semmiféle ezotéria nincsen.
2014. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!