Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mért látok csukott szemmel...

Mért látok csukott szemmel fényeket?

Figyelt kérdés
Elég ijesztő, hogy behunyt szemmel látom a hosszabbító piros fényét ha nem kapcsolom le (ezért mindig lekapcsolom) Ha pedig vihar van és villámlik azt is pedig a falnak fagyok fordulva. Remélem nem én vagyok az egyetlen és van rá valami magyarázat.Egyébként poén hogy szemüveges vagyok távolra nem látok jól.
2014. aug. 1. 22:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel.:D Szerintem nincs semmi komoly, de orvoshoz azért elmehetsz. :)
2014. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Most miért kell szegénynek ekkora hülyeségeket írni, hogy retinaleválás, meg ilyesmi?

A kérdező nem szikrázó fénypontokat lát, meg villanásokat mindenféle külső ok nélkül, hanem valódi külső fényeket a szemhéján keresztül.


Az élesebb fényeket mindenki látja a szemhéján keresztül is, bár a hosszabbító fénye szerintem ehhez kicsit halvány. Nem hiszem, hogy komoly bajod lenne, de tényleg rákérdezhetsz esetleg a háziorvosodnál, vagy a szemészeten, hogy mi okozhatja, hogy megnyugodj.

2014. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!