Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Katicabogár jelenség. Mi...

Sajt089 kérdése:

Katicabogár jelenség. Mi lehet ez az invázió?

Figyelt kérdés
Nagyon különös, hogy már hónapok óta berepülnek hozzám a katicák. Ez önmagában semmi extra csakhogy a belváros egyik olyan részén lakom ahol kizárólag beton van és ráadásul a 4.-emeleten van a lakás. Nem lenne furcsa ez, ha más élőlények is látogatnának, de nem :D viszont a katicák rendszeresen, hetente többször is és mindig estefele olyan 10 körül. Utána néztem a neten, hátha van erre valami logikus magyarázat...hát nem találtam, így maradt az ezo-spiri megközelítés. No ti mit gondoltok? :D
2014. aug. 17. 22:19
 1/7 Napfonat ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi ezo-spiri. Egyszerűen ellepik a vidéket. Ez már a negyedik év mifelénk. Hatalmas családi házunk csak úgy feketéllik tőlük. Aztán a fűtésszezonban előbújnak az ablakokból meg a fal legapróbb repedéseiből, és elárasztják a lakást, még evés közben beszállnak az ember szájába is.
2014. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó de én a belváros közepén lakom, itt max csöves van, bogarak nemigen...de e szerint akkor mindenhol sok van belőlük manapság :)
2014. aug. 17. 22:28
 3/7 HarcosPanda222 válasza:
75%
Nagyon vigyázz ez nehogy megcsipjenek a katicák mert ha megcsipnek katicává fogsz változni
2014. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát erre már én is gondoltam, gondolom téged meg egy panda csíphetett meg
2014. aug. 17. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem valamelyik növényre jönnek?
2014. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Komoly válasz:

Ez az utóbbi években eléggé általános. A katicák mindenhol ott vannak. Ez főleg tavasszal érzékelhető igazán mikor tömegesen jönnek elő és kb. minden épületben megtalálhatók.

Ennek oka, hogy egyre több van belőlük (ez leginkább az invazív Harlekin katicára igaz), illetve kitapasztalták, hogy télen a városi épületek eldugott zugaiban nagyobb az esélyük a túlélésre.


Komolytalan válasz:

Ezek katicabogarak valójában a poloskoidok által létrehozott apró biorobotok melyeket az invázió első szakaszának részeként küldtek ide. Nincs szükségük táplálékra ezért bárhol megélnek. Legfőbb feladatuk az információgyűjtés és a földi katicabogarak kiiktatása.

2014. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 HarcosPanda222 válasza:
A pandák nem csípnek. De az nem kizárt hogy belémharapott :O :D
2014. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!