Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sokan, mért nem hisznek a...

Sokan, mért nem hisznek a Vonzás Törvényében?

Figyelt kérdés
Nekem a Vonzás Törvénye, megváltoztatta, az életemet, Lett egy boldog párkapcsolatom, akkor boldog vagyok, akkor, vonzottam máskor hogy legyen egy nagyon jó gitárom, legyen vele fellépésem, meg is lett, és több pénzt akartam, és ajánlotta, nekem valaki, hogy áljak be mellé mulatost, énekelni, mert jo hangom van, ő a rapper, én az énekes. Napi 5 fellépésünk biztos van általába, ha nem több. Van szép lakásom, mindenem megvan ami kellett nekem. És ez saját önerőböl értem el, nem kellett hozzá tanulmányok, nem kellett hozzá sok pénz, Boldog voltam, boldog vagyok, és igy alakult az életem. Sokan mértnem hisznek benne? nem olvasták vagy nézték a filmet, és előre itélkeznek?
2014. aug. 24. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
E!lég sok embert ismerek, akiknek nem jött be a Vonzás törvénye. Neked szerencséd volt.
2014. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A vonzás törvénye a hermetikus filozófiának egy kiragadott és lebutított szelete... Az emberek zömének nehezen fogyasztható, mert minden logikus összefüggésből kiragadva tálalják.
2014. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
31%

Részben meg is válaszoltad önmagadnak a kérdést:


"És ez saját önerőböl értem el, nem kellett hozzá tanulmányok, nem kellett hozzá sok pénz"


A sikered egy természetes folyamat volt, amire a vonzás törvénye is épít. Ugye azt kéri, hogy a célodra napi szinten gondolj sokat, vedd körbe magad a koncentrációt segítő eszközökkel. Pedig valójában magát a célodat közelíted meg ezáltal, az energiáidat és a szorgalmadat a lehetőségek kiaknázására fektetted be.


Vegyünk egy példát: akarsz egy jó autót, de nem telik rá. Követed a vonzás törvényét, és eltelt néhány hónap, 1-2 év, és a birtokában is vagy, és elkönyveled csodának. Pedig te nyilván a törvény alkalmazása során nézegettél weboldalakat, a barátaiddal a témáról beszélgettél, érdeklődtél, felvetted a kapcsolatot a szakmában dolgozókkal. Ezért szinte törvényszerű, hogy idővel találsz a neten egy nagyon jó ár/érték arányban meghirdetett autót, vagy egy ismerősöd felveszi a kapcsolatot valakivel, aki ilyesmivel kereskedik, esetleg egy szakmabeli elárulja neked, hogy hol, mikor érdemes körülnézni.


A vonzás törvénye egy trükk, ami az emberi szorgalomra épít, és ha nem valósul meg, kézenfekvő a kifogás, miszerint "nem koncentráltál eléggé". Neked bejött, mert eléggé motivált vagy. De ott bukik meg az egész törvény, hogy ha te 100-al mész a szakadék széle felé, hiába veszed magad körbe feliratokkal, hogy örökké fogsz élni, meg mondod el magadban százszor, amíg nem taposol bele a fékbe, nem fogja a vonzás törvénye betömni neked a szakadékot. Viszont amint úgy döntesz, hogy totál hülyeség lenne lerobogni a mélybe, mert ellenkezik a terveiddel, csak leállítod a kocsit, és kiszállsz.

2014. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem hiszek benne, mert soha semmit nem tudtam elérni a módszerrel, akármennyire is próbáltam pozitívan gondolkozni, ugyanolyan maradt az életem.
2014. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát én sokat dolgoztam, ezzel hogy meglegyen mindez, pozitiv gondolkozással, és akarattal is.. De az sztem elég nagy csoda, hogy amíg a vonzás törvényét nem ismertem, sosem volt pénzem, párkapcsolatom, se... életem romokban hevert.. megnéztem a filmet utána olvastam, napok alatt csodák történtek, 1 hét mulva lett egy párkapcsolatom, egy hónap mulva több pénz, amivel nem értem be.. jelentkeztem egy zenekarba gitárosnak, és felhivtak hogy én vagyok az énekes. Énekeléni nagyon szeretek és szerettem is.. 1 év mulva, sínre került az életem, és nem mindegyik akarattal volt, hanem mert pozitivan áltam hozzá, volt h semmitse tettem érte, és jött.. Mint a pénz, meg a párkapcsolat is.. Az álomházam is megvalosult, szoval boldog vagyok :)
2014. aug. 24. 14:55
 6/15 anonim válasza:
#5 Hidd el, én is úgy voltam, hogy totál céltalan, frusztrált, és magányos voltam, majd egyik pillanatról a másikra elhatároztam, hogy valamit kell kezdenem magammal, mert ez így nem maradhat. 1 évre rá éreztem, hogy jó irányba haladok, 2 évvel később pedig már egy fél éve tartó boldog párkapcsolatban éltem, és megszereztem azt a munkahelyet, amire vágytam. Ezek után én is megmondhatom, hogy nem kellett nekem ehhez vonzás törvénye, csak céltudatos tervezés és szorgalom. Most ráfoghatod, ezzel kvázi a vonzást alkalmaztam, de az egésznek pont ez a lényege, hogy minden sikersztorira ráhúzható, és minden sikertelenség alól felmenthető az elmélet. Ne érts félre, én nem vagyok annyira megrögzött szkeptikus, hogy kizárjam a létezését annak, amit nem érzékelek, viszont saját tapasztalatból mondhatom, hogy egy cél eléréséhez nem az vezet, hogy a leendő házam képére nyitom ki a szemem minden reggel. Ez mindössze motiváció, az érdemi munkát az életmód változtatása és a szorgalom végzi, tehát az egyéni akaraterőd.
2014. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Dikkkkk,vonzás törvénye miket nem találnak ki XD
2014. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát végül is ki hogy hisz benne, de azsem véletlen, ha valakire gondolok, akkor pont ott jön velem szembe az utcán, miközben régóta nem láttam, meg mst elmesélek egy történetet. régen nagyon szerettem a simsonokat, és egyszer olyan baja volt hogy durrogott, és sokat cseszekedtünk vele, utána szerelöhöz is lett elvéve, blokkcsere is volt meg ilyesmi.. jovolt, aztán eszembe jutott h bedurrog, és cserben hagy és 10 perc mulva igyis lett, 3 szerelönél volt, és mindig ugyanez történt, volt egy másik simsonom azzal is ugyanez volt, aztán azt gondoltam h jo, és jó is maradt :) Akkor volt egy xbox 360-asom, és haveromnak mindig lefagyott, utána énis arra gondoltam h milyen rossz lenne ha nekem is, onnastol állandoan lefagyot.. És amiota pozitivan gondolkozom, ilyen gondjaim nincsennek :)
2014. aug. 24. 19:18
 9/15 anonim válasza:

Udvozollek Kerdezo!

En Wicca vagyok aktivan uzom a magia,joslas tevekenyseget.Bizony igaz a vonzas torvenye,persze hit nelkul nem megy,hinni kell benne.Nekem eddig mondjuk egy 10 es skalan 8 problema pozitivan oldodott meg,es kemeny problemakrol van szo.Tudod az emberek a mai vilagban annyira hidegek,kieltek es kiegtek,hogy csak azt hiszik el,ami az orruk elott van,talan meg azt sem.Panaszkodnak,sirnak,nincs penz,nincs munka,betegseg,stb,de a sirassal,panasszal pontosan tovabb es tovabb ezt a negativ erot vonzzak magukhoz.Inkabb ott kezdodhetne sok sok embernek a valtozas,hogy ezt mondja:van fedel a fejem felett, an futes,van ennivalo,van viz,van villany,mar gazdagabb vagyok a Fold nepessegenek 70 %-nal.

Lenyeg,a vonzas torvenye letezik akar hiszunk benne,akar nem.

Bekes,aldott ejszakat kivanok,B.

2014. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van :D
2014. aug. 24. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!