Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan történe...

Tudnátok mondani olyan történeteket amiben relytély vag szellemek vagy nem e világi teremtmények vannak?

Figyelt kérdés
Legyen igaz az nem érdekel hogy kivel mikor hol csak lécci értelmes történet legyen es igaz köszönöm a válaszokat előre is.
2014. aug. 27. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én bizony olyan szót, hogy "relytély" nem ismerek...
2014. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek néhány családtagjával volt vélhetően kollektív látomása. Egy árnyat láttak átsuhanni egyik szobából a másikba.

Én azt olvastam Vasziljev professzornak a Telepátia című könyvében, hogy a szellemek látomások.

Telepatikus élményem többször volt. Például megéreztem határozottan hogy a kórházban fekvő édesanyám kirántott csirkecombra vágyik. Vittem neki mikor meglátogattam, és örömében elsírta magát, akkor mondta el hogy pont ezt szeretett volna hozatni velem.

Borítékos sorsjegynél gyakran kihúztam a nyerőt. (Régen volt ilyen). Szinte láttam ha egy nagyobb összegű volt a többi között. Ugyanez vizsgáknál, tétel húzásánál is előny volt. Senki nem fogja elhinni, de egyetemi vizsga előtt reggel átolvastam egy bizonyos anyagot, majd kihúztam azt a tételt. Persze utána még én is megijedtem magamtól.

2014. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A meglepetés című újságban szoktak lenni jobbnál jobb szellemsztorik. Ajánlom
2014. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!