Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek az ember halála...

Szerintetek az ember halála után látja a saját temetését?

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

előfordulhat


én nem leszek rá kíváncsi :))))

2014. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! Valami témához értő írhatna!
2014. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
ezt csak az tudná megválaszolni, aki már meghalt, az viszont nem fog válaszolni.
2014. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Van van halál utáni élet, akkor láthatja.
2014. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Hát ez attól függ hogy ki miben hisz ... aki mondjuk a lélekvándorlásban hisz az talán azt mondaná hogy látja . De ha engem kérdezel , én nem hiszek ezekben a halál utáni cselekedetekben , szellemmé válásban , lélekvándorlásban , mert ezek mind csak lelki megnyugvást biztosítanak az emberek számára mert sokan megrémülnének ha nem tudnának valamiben hinni a halál utáni dolgokkal kapcsolatban :D de valójában szerintem nem . akkor már leginkább az ember semmit nem érez , hall , lát vagy él át ...
2014. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Aki meghalt, az nem él tovább, tehát nem láthat SEMMIT halála után, még a saját temetését sem.
2014. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha van túlvilág, csak HALÁLA UTÁN láthatja!
2014. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Bármennyi ideig itt maradhat az elhunyt szelleme. Azonban ha azonnal tovább lép, akkor nem látja.
2014. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Igen is, meg nem is. Látja de nem fizikai szemekkel.


Egy hideg téli napon Édesanyám friss sírja fölött sírdogálva hallottam a hangját "Menj haza kislányom." Természetesen nem a fülemmel hallottam, hiszen nem a fizikai világban hangzott el hanem a spirituális világban ezért a fejemben/agyamban hallottam de a mondat csengése és a felhasznált szavak teljesen az Édesanyámé volt.

2014. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Napfonat ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni! A halál után nem tudhatod hogy hová kerülsz és min mész keresztül.

A klinikai halálból visszatért emberek beszámolói szerint elképzelhetetlen nyugodtság szállja meg őket, valamint erős fényben vannak, ahol hihetetlen szeretetet élnek át, ráadásul még az elhunyt szeretteikkel is találkoznak!


"De ha engem kérdezel , én nem hiszek ezekben a halál utáni cselekedetekben , szellemmé válásban , lélekvándorlásban , mert ezek mind csak lelki megnyugvást biztosítanak az emberek számára mert sokan megrémülnének ha nem tudnának valamiben hinni a halál utáni dolgokkal kapcsolatban."


Nos, ez a lelki megnyugvás engedi az embereknek, hogy a szeretet törvényei szerint éljék életüket, abban a biztos tudatban, hogy a te éned tovább él a test halála után!

Mindazok a szkeptikusok, akik elutasítják a tets halála utáni létezést, vagy istent, azok életét a félelem határozza meg. A mások lefikázása, az agresszív, egoista viselkedés, a másokon való átgázolás a saját boldogulás reményében, mind-mind a halálfélelemre vezethetőek vissza. Arra, hogy gyorsan gazdagodjunk meg, hiszen egyszer élünk!

Én személy szerint nagyon nyugodt életet élek, és elsősorban a családomért élek!

2014. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!