Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvénye. Ti hisztek...

Vonzás törvénye. Ti hisztek benne? Nektek segített már?

Figyelt kérdés

Én igazából nem nagyon hiszek az ezoterikus dolgokban, de most olyan pontra jutott az életem, hogy semmi nem segíthet, és kell valami, amiben hihetek.

Milyen területeken tud ez egyáltalán segíteni? Csak az teljesül, ha jót kívánok, vagy az is, ha rosszat?


Köszönöm előre is, ha válaszoltok.


2014. szept. 27. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Hali!

Nekem segített az élet főbb területen működik , sőt azt kell hogy mondjam minden területen működik ! Attól függ mit akarsz...és eléred megteremted létrehozod azaz bevonzod mert az agyad kapcsoatban áll az univerzummal!!! lehet kicsit nehéz felfogni de így van ! :)

2014. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és igen...működik rossz dolgoknál is...azt nehezebb "bevonzani" de sajnos ott is működik...
2014. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Működik, még mindig jól tapadok a földhöz.
2014. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van ami úszik a vizen és van ami lesüllyed
2014. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is működik. Nyilván mindenki mást akar, én szabadon álló (tehát nem falhoz rögzített) balettrudat, Magyarországon akkor már 6 éve nem kapható parfümöt (frissen gyártottat) vonzottam be többek között.

Ha érdekel a téma, javaslom Michael J. Losier "Így működtesd a Vonzás Törvényét" c. könyvét (el tudom küldeni e-mailben, ha priviben megadsz egy címet), illetve Rhonda Byrne "Az Erő" című könyvét javaslom "A Titok" helyett, mert sokkal részletesebb, érzékletesebb, jobb. Utóbbi nekem papíron van meg, de szerintem több helyről le lehet tölteni.

A rosszat kívánást szerintem felejtsd el, ha javasolhatok valamit. Másokat jobb, ha békén hagysz, akkor téged is békén hagynak, magadnak meg ne kívánj rosszat nyilván.

2014. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!