Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A ti kutyátok is nyugtalankodo...

A ti kutyátok is nyugtalankodott tegnap< éjszaka? Rátok hatott valamiképp a telihold?

Figyelt kérdés

Alvászavar?

Nyugtalanság?

Éberség?



2014. okt. 24. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Hogyan hatna?

A tömegvonzása ugyanakkora volt, mint 2 napja.

2014. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

valamit elnéztél vagy a kutyád nem azt ugatta, múlthéten volt telihold!

most fogyó hold van!

2014. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyémát is változott vérfarkassá.
2014. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

már megint telihód van?


[link]

2014. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ozmium42 ***** válasza:
A telihold sok embernél okoz alvászavarokat. Olvastam egy cikket, hogy ezt már tudományosan (legalábbis statisztikailag) is sikerült bizonyítani, szóval nem teljesen légből kapott. (+ attól, hogy az interneten olvastam, még nem feltétlenül igaz). Mindenesetre azok között vagyok, akik nehezebben alszanak el teliholdkor. Nem tudom, mi az oka.
2014. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rám hatott, egy ideje csóválom a farkam vooú!-vooú!-vooú! Én vagyok a "farkas" ember vooú!-vooú!-vooú!
2014. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám tudja, hogy sajtból van a Hold, mert Rózsi bácsitól hallotta. Alvászavar, nyugtalanság szál se, de az éberség az jellemző rá.
2014. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha van otthon naptár, tudjátok? Nem taknyos naptárra gondolok, akkor nézzétek meg hogy tegnap azaz csütörtökön volt telihold! Alvászavarról nyugtalanságról kérdeztem olyat aki tapasztalt ilyesmit, én rosszul aludtam igaz, de nem adok az ilyesmire sokat. Viszont rühellem a nyominger kis takonygépeket akik itt okoskodnak, további horrorisztikus és balszerencsében gazdag hetet kívánok nektek ágyőő.
2014. okt. 24. 22:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérődző!

Akkor már csak azt áruld el nekünk, hogy te voltaképpen kutya vagy, vagy csak egy félnótás ember?!

2014. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy félnótás :D , de benne volt a másik felében hogy "rátok" :)
2014. okt. 25. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!