Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2014. november1 szombaton...

2014. november1 szombaton este mendtünk ki a temetőbe gyertyát gyújtani és az egyik sirnál oda búj hozzám a fekete macska egy ideig követett is minket ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy éhes volt.
2014. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd át a kabátzsebed, és szedd ki belőle az ottfelejtett szalámit.
2014. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
éhes volt, esetleg fázott. Azért egy macskától ez a viselkedés nem szokatlan, csak azért mert fekete macska és mindenszentek, még nem kell egyből többet belelátni.
2014. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért hatna máshogy az emberre a fekete pigment mint a többi más pigment. Valamint, hogy az hogyan hatna az emberre és annak élettelen környezetére.


Mondjuk a balszerencse. A macska fekete szőre mit bocsát (milyen sugárzást?) ki, ami csak a bizonyos emberek környezetében lévő bizonyos tárgyakra hat, hogy azok leessenek és összetörjenek?

Komoly baj van azzal, aki szerint a macska szőrében lévő pigmentek elkezdtek gondolkozni és összefogtak ellene.

2014. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Kíváncsi volt, milyen ember az, aki olyat ír, hogy "mendtünk", meg "sirnál" és társai. Valószínűleg valami természetfeletti jelenségnek vélt téged, hiszen normális ember ilyet nem bakizik.
2014. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Talán a sír alatt fekvő holt reinkarniációja volt a macska az hogy mit jelent na azt nem tudom
2014. nov. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. nov. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akatsukiforever válasza:
Én is láttam azt a macskát, még egészen kicsi volt :) Vagy 5 percet ott simiztem, bujt hozzám, olyan cuki volt <3 Haza akartam vinni, de nem lehetett :s Elhoztam onnan, mert 1.fázott és ott 1helyben gubbasztott, gondolom oda kitette valaki ._. ; 2.kicsi volt és sajnáltam. Szóval elhoztam onnan, házak közé, amikor már nem jött utánam, otthagytam mert lehet h ismeri a helyet.
2014. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!