Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy terhesség...

Miért van az, hogy terhesség alatt állandóan elsírom magam és sokkal érzékenyebb vagyok? Olyan dolgokon sírok amiken mások tuti nem sírnának.33hkm

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Nemtudom, ezzel én is így vagyok:)


31hkm.

2013. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A hormonok miatt.:)

Egyébként én azóta is ilyen vagyok, amióta megszületett a kisfiam. Pedig már 2 és fél éves.:) Nagyon érzékeny lettem. De ez már inkább a szülői mivoltom miatt és nem a hormonok miatt. De terhesség alatt a hormonok miatt van.

2013. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dettó! :)A vércukorvizsgálatkor,egy kislánynak,kb 4 éves lehetett vettek vért,és annyira sírt és könyörgött(persze mindenki rá figyelt)hogy egyszerűen elbőgtem magam,nem is tudom mi lesz ha majd az enyémet kell vinni :)Szép babavárást!29hkm
2013. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én is igazi bőgőmasina lettem, pedig előtte kemény csaj voltam. most minden dolgon sírok, ami egyébként boldogság számomra, annyira meghatódok.

a hormonok miatt van.

és azt hiszem én leszek az első aki elsírja majd magát az anyák napi ünnepségeken.

egy történetet engedjetek meg: 8 hónapos terhes voltam, amikor összeházasodtunk a párommal. alig van olyan esküvői kép, amin ne bőgnék. az igent is sírva mondtam ki. gondolhatjátok mit érezhetett a férjem :)


egy 9 hónapos kisfiú anyukája

2013. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nyilván a hormonok, de azért én is leírom még egyszer :)


nálam érdekesen alakult, mert gyakran elérzékenyülök (nem terhesen is volt egy ilyen oldalam, de sokszor tudom, h ez most nem "hatna meg", ha nem lennék terhes). a másik viszont, amin még jobban meglepődtem, h azokban a helyzetekben, amikor sérelem ér, amikor úgy érzem, h le akarnak söpörni, kimondottan harciasabb lettem, mint a terhesség előtt (pedig akkor se voltam konfliktuskerülő). és amennyivel könnyebben sírok, annyival könnyebben leszek dühös is, viszont nagy átlagban meg halál nyugis vagyok. de ha ebből kimozdít valami (ritkábban, mint régen) akkor sokkal jobban kileng az inga mindkét irányba.

2013. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nyugi, ez teljesen normális. Hormonok csinálják. Emlékszem anno én még a reklámokon, meg a rajzfilmeken is sírtam, aztán röhögtem saját magamon. Nekem szülés után ez azonnal elmúlt, a többi tünettel együtt.
2013. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hormonok.

Nálam csak viszonylag közepes mértékben jött ki. Babás reklámokon nem bőgtem, ellenben romantikus filmeken v drámákon előszeretettel, és ez még ma is tart. Másfél éves a gyerek...

2013. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is sírós lettem terhesen. Első perctől kezdve, akár egy reklámon is képes voltam sírni. De legalább a férjem jól szórakozott :-)Bár általában vele együtt nevettem a végén....
2013. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert kismama vagy! Ez teljesen normális! Mi múltkor egy filmet néztünk, és volt benne egy megható rész, hát kb. fél óráig nem bírtam abbahagyni a bőgést, vicces volt...
2013. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!