Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy betegségem, amivel megműtöttek. A műtét előtt csak azt tudtam, hogy valamilyen elváltozás, de hogy milyen "altípusa" az elváltozásnak, azt nem tudtam.


Kértem a fentieket, hogy adjanak valamilyen választ, amitől megnyugszom, mert eléggé kivoltam akkor este, sírtam is, és amint kérésem véget ért, hirtelen, nagyon erős hanghatás kíséretében egy iszonyatosa erős, szinte vakítóan fehér fény világította meg a homlokomat, ami rendesen égetett.


Nem aludtam, teljesen éber voltam, és az egész "akármi" nem tartott tovább 1-2 másodpercnél.



2014. nov. 22. 22:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Olyan volt az egész, mint amikor megütik az embert, hirtelen pofonvágják, vagy leesik valahonnan pl. szóval teljesen meglepetésszerű volt, hirtelen jött, irtózatosan hangos és vakító volt és meg is szűnt olyan pillanatok alatt, ahogy jött.


Ha nem velem történik, én el sem hiszem. Ahonnan érkezett, ott nincs ablak, a szoba sötétjéből jött. Furcsa módon nem ijedtem meg, mert annyira hirtelen és pillanatok alatt zajlott le ez az egész, hogy felocsúdni nem volt időm, csak percek múlva kezdtem elgondolkodni azon, hogy mi a fene lehetett ez?

2014. nov. 22. 22:19
 2/16 anonim ***** válasza:
Maga isten adott egy nagy sallert, mert ilyen ostobaságokra használod az eszed!
2014. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mire hasonlított az a hang?:)

Remélem sikerült meggyógyulnod...

2014. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sikerült, de a doki szerint újra előjöhet ez a betegség.


Nem tudom, mire hasonlított a hang...annyira hirtelen jött, hogy nem volt időm gondolkodni. Később persze próbáltam meghatározni, de nem sikerült, semmilyen általam ismert hangra nem hasonlított. Nem zúgás volt, nem kiabálás, inkább olyasmi, mint amikor valami gép húz el pontosan előtted nagyon hirtelen, éles, szinte visító hangon.


De mondom, 1-2 mp volt az egész összjelenség: hang-fény-égető érzés együtt. Ahogy jött, olyan hirtelen el is múlt, és újra a szoba sötétsége, csendje maradt utána, ahogy előtte is volt.

2014. nov. 22. 22:52
 5/16 A kérdező kommentje:
Mint a nagyon magas frekvenciájú hangok, amik annyira fülsértően magasak, hogy pillanatok alatt belefárad a füled a hallgatásába.
2014. nov. 22. 22:55
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem volt kint villámlás, nem hiszek az ufókban és nem vagyok vallási fanatikus sem. Történt velem valami (számomra) megmagyarázhatatlan jelenség, aminek kíváncsi lennék az okára.
2014. nov. 22. 23:01
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor most boldog vagyok:)

A te egészséged az én boldogságom...


A hangról...

Sajnos most nem találom, amit mutatni akarok. De:

Mintha ilyen lett volna, csak rezgő hangszóróból, erősen fémszerűen?

https://www.youtube.com/watch?v=5ZZMfB-lcHM&t=275

2014. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy. Amit te küldtél, az rendes zene. Amit én hallottam, az hang volt, nem zene. Talán erősödött valamennyire, talán a végén el is halt, de annyira rövid ideig tartott (1-2 mp), hogy kielemezni túl rövid az idő. De ha hallanám újra, akkor meg tudnám mondani, mi volt.


Ehhez volt talán hasonlatos, 1200 Hz-től felfelé:


https://www.youtube.com/watch?v=qNf9nzvnd1k&spfreload=10

2014. nov. 22. 23:12
 9/16 A kérdező kommentje:

Talán az 1200 Hz is kevés, inkább a 3000-4000 Hz-eshez hasonlatott jobban.


Tudom, hogy ez most találgatás...és inkább az égető fényjelenség volt erősebb, nem a hang, ami totálisan a homlokomba világított, rendesen vakító fénnyel, mintha egy vakuval közelről belekattintottak volna a homlokomba, szinte ütött ez a jelenség...nagyon nehéz leírni. Meg olyan hihetetlen is volt.

2014. nov. 22. 23:18
 10/16 anonim ***** válasza:

Úristen :D

Ne tudd meg milyen jó érzés volt 3500 Hz-nél. Előtte majd lerobbant a fejem...

Most már van elképzelésem, hogy mire gondolhatsz.

(nem magasvérnyomás, bár ki tudja).

Lehet, hogy túl melegítetted a teát :P


Sajnos ezt nem fogjuk kitalálni, hogy mi lehtett szerintem.

Valószínáleg a nagy stressz, a horrot meg hagyom.

2014. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!