Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatnám meg jobban...

Hogyan tanulhatnám meg jobban a telepatikus kommmunikációt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) 13 éves lány vagyok. Nagyon szeretem az amolyan féle,gondolatolvasás,előre látás,jóslás,stb.. az iilyen dolgok nagyon érdekelnek. Ezek nagyon le kötnek. Tudom,hogy pl a gondolatolvasás elvileg lehetetlen,de biztos meg lehet tanulni,vagy ezzel születni. Na mindegy ,engem most a telepatikus kommunikáció fogott meg. Van mikor néha úgy érzem,hogy nekem van ehhez tudásom. Pl: Barátommal beszélek és később válaszol. Erre én mindig próbálgatom átadni azt,hogy gyerünk írj már vissza. És már nemegyszer abba a pillanatban megtörtént. Nem csak ezzel a dologgal hanem még sok mással. Viszont szeretném ezt jobban megtanulni,hogy biztosra menjek,hogy tudom-e. De hogyan tanulhatnám meg??

Kérlek normális válaszokat adjatok! Előre is köszönöm!



2014. dec. 2. 18:27
 1/4 Ozmium42 ***** válasza:
52%

Ha elvileg lehetetlen, akkor elvileg megtanulni és vele születni is lehetetlen. Ha meg gyakorlatilag tanulni lehetne és vele születni, akkor elvileg sem lenne lehetetlen.


Szóval a lényeg az, hogy gondolatolvasás nem létezik, nőj fel.

2014. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Legoman ***** válasza:
53%

Ne hallgass az első válaszolóra, igenis létezik ez a képesség.

Tulajdonképpen jó módszer az, amit csinálsz.

A telepátiával kezd, mert a gondolatolvasás már nehezebb és kell hozzá alapként a telepátia.

A telepátiát tulajdonképpen ketten a legjobb tanulni.

Fogj egy csomag römi kártyát. Döntsétek el, hogy te vagy a partnered lesz a feladó. Ha ez megvan, akkor a partnered összekeveri a paklit és megnézi az első lapot, majd megpróbálja átadni neked, hogy milyen színű, te pedig feljegyzed az eredményeket és megpróbálod mindet eltalálni. Ha jól megy, akkor lehet bonyolítani.

forrás: telekinezis.uw.hu


Olyat is csinálhatsz, hogy:

Ismét ketten vagytok, csak egyikőtök az egyik szobában, a másik a másik szobában. Egyikőtök gondol egy képre, szóra akármire és megpróbálja átadni neked az üzenetét. Te pedig megpróbálod fogadni azt.


Ha egyedül szeretnéd, akkor olyat is csinálhatsz, hogy ha kapsz egy sms-t vagy valamit, akkor mielőtt megnéznéd ki írt, megpróbálod kitalálni, hogy ki az és mi állhat az üzenetben.


Te is kitalálhatsz ilyeneket, mert sok területen lehet gyakorolni ezt. :D

Sok sikert! :)

2014. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legoman szuperül megfogalmazta, ugyanígy írtam volna le én is :-) úgyhogy nem is írok semmit.


Gyakorolj sokat és ne add fel! Sok sikert :-)

2014. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj,nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a segítséget! :) Amúgy már az sms-esből sokszor sikerült kitalálnom,hogy ki az és ,hogy mit írhatott. :)
2014. dec. 4. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!