Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez nem lehet véletlen, ugye?...

Ez nem lehet véletlen, ugye? Annyira furcsa

Figyelt kérdés
Már egy hete lebeszéltük hogy vasárnap megyünk Salzburgba, öten mennénk. Tehát úgy voltam vele hogy a héten meg kell venni a jegyet. Győrben akartam megvenni mert mindennap ott megyek és reggelente korán ér be a busz, de addig nem akartam megvenni, amíg unokatesóm nem veszi meg és nem jelez vissza mert féltem, hogy valami gáz lesz, és rossz előérzetem volt, éreztem, hogy lesz valami. Ez csak ma derült ki, eddig fent sem állt, vagyis ma kezdődött el. Szóval unokatesóm mondta h csak péntek reggel tudja megvenni mondom hívjon fel akkor hogy tudjam minden rendben van és hogy megtudjam venni a sajátomat, mert nem ugyanott lakunk. Csak a helyjegyet vette meg nekem is, hogy egymás mellett üljünk mind az öten. Ez megtörtént ma, viszont később hívott fel és már indultam a suli felé, ezért gondoltam, hogy hazafelé megveszem. Nem jött össze mert délben engedtek el és negyed 1-kor jött a busz, vagyis lett volna rá idő csak ketten álltak a sorban és be is álltam de olyan sokáig volt ott egy ember hogy inkább eljöttem, hogy elérjem a buszt. Gondoltam visszamegyek ma vagy holnap. Reggel a telefonba mondta hogy az odaút az oké, a visszaút kicsit bonyolult de majd leírja, ezt csak otthon tudtam megnézni, arra is gondoltam, hogy jobb ha előbb látom mi a gond és csak utána veszem meg. Mikor hazaértem, az egyik útitársunk elkezdett kavarni és felmerült h lehet nem is megyek és most is gondolkodom rajta, mert rossz előérzetem volt egész héten ezzel kapcsolatban. Szerintetek ez mit jelent?

2014. dec. 5. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez nem véletlen. Ez határozatlanság mindenki részéről.
2014. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de nem érted a lényegét, én még nem tudtam h kavarás lesz és úgy gondolom h nem lehet véletlen h nem tudtam megvenni a jegyet.
2014. dec. 5. 20:36
 3/14 anonim ***** válasza:
De értem nyugi.
2014. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de ha nem hiszel az ilyen dolgokban akkor miért ebben a témában keresgélsz?
2014. dec. 5. 20:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Te kevered a témát a saját tulajdonságoddal.
2014. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
még mindig nem érted
2014. dec. 5. 20:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Felteheted egy harmadik témakörben is a kérdést, de nem fogsz előre jutni
2014. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Végigolvastam és megfájdult a fejem. Rohadt sz*rul vagyok és ez a katyvasz nem segített...uh...megyek inkább és alszok egy kicsit.
2014. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ezt igazán nem kellett volna megosztanod
2014. dec. 5. 21:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez csak simán pesszimizmus. De ha bele akarsz látni valamit, úgyis bele látod.
2014. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!