Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A spirituális emberek szeretne...

A spirituális emberek szeretnek mindenkit? Hogy csinálják?

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 19:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9


persze hogy azt fogod érezni mert az az érzelmek szintje


a feltétel nélküli szeretet a lélek kisugárzása és ez nem ahhoz van kötve hogy ki bántott meg, hanem hogy elgördítetted e az előtte álló akadályokat.


(De ha nem akarod megérteni úgy sem fogod...)

2014. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"Nem fog egyébként megalázni direkt, ha megértéssel fordulsz felé. :)"


Segítőkészen fordultam felé, ismeretlenül is. (Olyan helyzetben, hogy más is ezt tette volna.) Köszönet helyett gúny és kihasználás lett a reakciója.

2014. dec. 11. 12:54
 13/16 A kérdező kommentje:

" hanem hogy elgördítetted e az előtte álló akadályokat.


(De ha nem akarod megérteni úgy sem fogod...)"


Dehogynem akarom, ezért írtam ki a kérdést. Hogy kell elgördíteni az akadályokat?

2014. dec. 11. 12:55
 14/16 anonim ***** válasza:

Szomorúnak tartom hogy valaki azt írja, hogy ez lehetetlen.

Úgy, hogy nem ítélkeznek. Nem ítélik meg az embereket, hogy ő "rossz" mert nem hisz ebbe meg abba, ő meg "jó" mert lelkileg fejlett. Ennyi a kulcsa. nincs olyan hogy valami/valaki rossz, vagy jó. Ez az elfogadás. Én is erre próbálok odafigyelni az életemben, és nem könnyű dolog, de ha majd találkozol egy ilyen emberrel, akkor tudod megérteni, addig sajnos nem könnyű. Én se sok ilyen embert ismerek. Lazaság, természetesség, és természetes elfogadás.

2014. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Hogy kell elgördíteni az akadályokat?"

Azzal könyveket lehet teleírni.


A legegyszerűbb módja az ha őszintén éled az életedet.

Ha gyorsabban akarod akkor spiriterápia

2014. dec. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Dead Angel ***** válasza:
Én viszonylag spirituális embernek tartom magam, de nem szeretek mindenkit. Több olyan ismerősöm is van aki hasonló beállítottságú, és ők sem szeretnek mindenkit, egyszerűen a gondolkodásmódjukkal csak hasonló embereket "vonzanak be", tehát magukhoz hasonló emberekkel találkoznak, barátkoznak, ezért őket nyilván szeretik, kedvelik.
2014. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!