Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-5. hétig fogyasztott metamfe...

3-5. hétig fogyasztott metamfetamin-származék okozhat gondot?

Figyelt kérdés
Ne ítéljetek el, kérlek, nem terveztem még babát, fog.gátló tablettát szedek régóta. Sokat kellett dolgoznom mostanában, és a munkatársaimmal némi speedet szívtunk. Ez 4 alkalmat jelent, az utolsó 4+2 naposan. amint megtudtam, hogy terhes lettem, letettem a cigit is, mindent. Dokihoz csak jövő héten tudok menn. addig érdekelne, hogy mit gondoltok róla? Kaphatott belőle?

2014. nov. 17. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, gyakorlatilag nem lehet tudni.
2014. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Tapasztalatbol mondom h nem,vagy csak kicsi a valoszinusege...Jo munkahelyed lehet,nincs felvetel?:)

Csak vicceltem,jarj dokihoz,no cigi,alkohol,drog, stb...de tudod Te.

Sztem 4 hetig meg mindent vagy semmit alapon mukodik.Ha maradt a baba,nem lehet gond.En pl. ilyen szarmazeku gyogyszert szedtem...

2014. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
letettem mindent, egyébként sem voltam sosem nagyfogyasztó. van már egy nagyfiam, ezért sem. csak volt 2 nap, amikor haza sem tudtam menni, úgy elhúzódtak a dolgok, segítség nélkül nem tudtam volna koncentrálni. a munkatársaim pedig rendszeresen fogyasztják.
2014. nov. 17. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem akarok okoskodni, de terhesen biztos hogy a legjobb munkahelyen dolgozol?

Egyébként azt mondják, az első néhány hétben annyira érzékeny a magzat, hogy ha valami árt neki, akkor meg sem marad. Azaz bármi okozhat gondot, de ez leginkább vetélést jelent ebben a szakaszban.

2014. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nyilván ezek után nem fogok semmi ilyet fogyasztani. mint említettem, nem terveztem, hogy teherbeessek. terhesen pedig új munkahelyet keresni esélytelen.
2014. nov. 18. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!