Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ennyire buták az emberek...

Ennyire buták az emberek tényleg? Hogy a pentagrammás gyűrűm miatt zsidónak néznek?

Figyelt kérdés
Már nem egy ember mondta idézem "Nem is tudtam hogy zsidó vagy" értetlenül álltam a kérdés előtt amikor megjegyezték hogy dávid csillagos a gyűrűd (szó mi szó félig tényleg zsidó vagyok a felmenőim által) Az emberek tényleg nincsenek ezzel tisztában illetve nem tudják megkülönböztetni a dávid csillagot az öt águ pentagrammától ami ráadásul még egy körben van?
2014. dec. 13. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ennyire, ennél sokkal jobban. Örülj, hogy azokkal még nem találkoztál. Nekem a történelem tanárom mondta még vagy 15 éve az ötágúra, hogy dávid csillag, és hajthatatlan volt. Ha felismerni sem képesek, nem értem miért foglalkoznak vele.
2014. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Lehet nem látják jól, lehet viccelnek. Ha nem, akkor... hát... érdekes ^^;

Mindkét csillag sátánista eredetű, a zsidajok épp csak az egyiket vették át maguknak.

2014. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pfff, akkor még a jobbik eset, mert simán nézhetnének sátánistának is - ami szintúgy bromság.


Te ugye tudod, mit viselsz az ujjadon, mit szimbolizál a pentagramma?

2014. dec. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es hát az elég durva finoman szólva


2-es a zsidó témához nem tudok hozzászólni lévén nem ismerem a vallást de hogy az ötágú pentagramma jóval maga sátán létezése előtt megjelent valamint a természet 4 fő elemét tükrözi a 5. FELFELÉ állú csúcs pedig a spiritualitás és szellemi fejlődést szimbolizálja semmi féle sátánista vagy gonosz eredetű jelentést nem tartalmaz ez a későbbiekben ragadt rá illetve vették át egyéb "sátánista" vallások (ami egyébként nem egészen olyan ahogy az átlag ember elgondolja mert igazából önző vallás mint sem ártó vagy gonosz)

2014. dec. 13. 15:09
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó sátánistának még nem néztek :) fentebb leírtam egyébként (4 fő elem a tűz víz föld levegő ha valakit esetleg érdekel és nem tudná) még annyit akartam hozzáfűzni hogy nem vicceltek mert visszakérdeztem hogy komoly-e :)
2014. dec. 13. 15:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Jé, végre olyan visel magán ilyesmit, aki legalább nagyjából tudja mit jelent, ennek örülök.
2014. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm de nem csak nagyjából tudom a szimbolikája jelentését csak röviden felvázoltam nem a kérdésemhez tartozott :))
2014. dec. 13. 15:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak butább emberek. A pentagramma tényleg nem zsidó csillag.
2014. dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 homo ludensz ***** válasza:
A Dávid csillag két egymással szembefordított és egymásba fonódó háromszög. Ebből következik hogy hatágú.Az ötágú pentagramma valóban egy körben van ami a teljességet szimbolizálja. Szerintem igen nagy tájékozatlanságra utal ha a kettőt valaki összetéveszti.
2014. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van :P


[link]

2014. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!