Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvásparalízis lehetett?

Alvásparalízis lehetett?

Figyelt kérdés

Aludtam és álmodtam rengeteg kuszaságot, majd előjött egy új "történet". Olyan volt, mintha tesóm jött volna ki a szobájából, jött felém és az arcomba hajolt kicsit távolról, rémisztő vigyorral, egyre jobban közeledett az arcomhoz, elkezdett sötétedni az arca, én nem bírtam sem mozdulni, sem sikítani, pedig próbálkoztam. Aztán egyszer csak hirtelen a lény eltűnt (a félelemtől gondoltam arra is, hogy belém mászott) és onnétól kezdve bírtam sikítani és mozogni is.

Nagyon félek. Sok helyen olvastam, hogy ez alvásparalízis lehet egy démonnal. Ettől most még jobban félek.

Volt valakivel hasonló? Remegek és nem tudok aludni. Egy barátom szerint csak rémálom volt, de én inkább elhiszem a démonos dolgot.


2014. dec. 20. 03:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi alvás paralizis volt.Kapcsolj fel 1 kislámpát és aludj:)
2014. dec. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Démonok nincsenek, alvás paralízis van. Ilyenkor nem tud mozdulni és minden hülyeséget össze hallucinál az ember.
2014. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2014. dec. 20. 16:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen lény volt, de ilyenkor energiát vesznek el. Nekem nem egyszer volt már, nem alvásparalízis, a legtöbbször ott vannak olyankor, csak néha ha még eléggé alfába vagy látod őket. Már rutinos vagyok, a bénításukból is ki tudok szabadulni:p.
2014. dec. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érezted is utána, hogy gyengébb vagy?
2014. dec. 21. 00:15
 6/8 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez volt tegnap, én is láttam! szerintem démonok! már 3. alkalommal
2014. dec. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta nem mertem csak a hasamon aludni, tegnap estéig, tegnap az oldalamon aludtam és szerencsére már nem volt semmi probléma.:)
2014. dec. 23. 14:02
 8/8 anonim válasza:

Nem démon volt :P

https://www.youtube.com/watch?v=Q4nVb3zkzkI

Ez a videó mindent elmagyaráz.

2017. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!