Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lélektárs lehetett, vagy...

Lélektárs lehetett, vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés

Röviden:Volt egy fiú, aki álmaimban bukkant fel először, de akkor még nem tudtam, hogy a valóságban is létezik.Aztán egy társkereső hirdetésnek köszönhetően a valóságban is belépett az életembe, csak akkor még nem tudtam, hogy ez az álombeli fiú, mivel a fotón, amit küldött, nem egészen úgy nézett ki, tehát fénykép alapján nem ismertem fel az összefüggést.Álmaimban ez a fiú furcsa módon tett olyan kijelentéseket pl, hogy vissza fog még jönni hozzám...

Mikor az első levelet kaptam tőle, szokatlan módon, a levelet valami megmagyarázhatatlan oknál fogva, nem mertem felbontani, pedig az a szokásom, hogy minden levelet azonnal a postaláda mellett elolvasok.Ezt viszont csak kerülgettem...Tényleg nem tudom, miért.Aztán persze csak elolvastam.De furcsa érzések, előérzetek, álmok kísérték azt a 6 hónapot is, amíg csak levelezni tudtunk, a távolság miatt.De végül is az álmok beteljesedtek, tényleg "visszajött", és nagyon rendkívüli kapcsolat alakult ki köztünk.Volt köztünk valami szellemi kommunikáció is, nem tudom, ő tapasztalta-e, de én álmomban kaptam információkat arról, mi van vele, mikor nem találkozunk (mert a távolság miatt csak ritkán lehetett).Volt olyan is, hogy őt baj érte és én a saját bőrömön éreztem itthon, és "láttam" amit ő látott és átélt azokban a veszélyes percekben, 200 km-rel távolabb...De olyan is előfordult, hogy az ő emlékképei (emlékek, amikről én nem is tudhattam tőle) leperegtek a szemem előtt és mintha az ő emlékeit, érzéseit éltem volna át.Nagyon meglepő, idegen érzés volt.Pár percig, mintha valaki más agyával gondolkoztam volna.

Ilyen szintű érzelmeket és különös tapasztalatokat, egymásra hangoltságot nem tapasztaltam más kapcsolatomban.Tény, hogy ez az ember számomra különleges volt, de olyan módon, hogy ez nem fogható a puszta véletlenre.Persze biztos választ tudom, hogy nem lehet adni, de mit gondoltok? Vajon már egy előző életben össze köthetett minket valami? Vagy ezt nevezik lélektársnak? Vagy mi lehet a magyarázat? Hogy létezhet, hogy egy ilyen jelentős kapcsolat csak úgy megszakad, apróság miatt?

Volt egy szintén furcsa álmom, ami fontos lehet, ezért leírom:

Ismeretlen emberek kísértek nagy pompában egy különös templomba, ahol a szentek szobrai éltek (mozogtak) és aggodalmasan figyelték, rosszallóan, ami történik velem.Nem ismerem ezeket az embereket, akik kísértek, de álmomban éreztem, hogy számomra jelentős személyek.Egy pap elé kísértek egyedül.A pap gyöngysorokat és szalagokat tekert a kezeim köré és közben össze akart adni ezzel a bizonyos fiúval.Mikor rájöttem, mi történik, tiltakoztam, mert attól féltem, ha a fiú megtudja, csalódott lesz amiatt, hogy a tudta nélkül tettük ezt és ezt nem akartam.Az álom lakok azt mondták, felbecsülhetetlen amit most tenni akartak értem és ha elhalasztom az alkalmat, akkor megbánom, de még egy lehetőség nem lesz.

De mégis nemet mondtam.


Később valóban megbántam mert ez az álom és az előzmények, amikről írtam, azt az érzést keltették bennem, hogy lennie kell álom és valóság között egy szorosabb összefüggésnek és talán ezek az álomalakok tényleg össze tudtak volna kötni minket.De így a kapcsolatnak vége lett.


Sok mindent kihagytam a történetből, mert nagyon hosszú lenne, így próbáltam röviden, a fontosabb dolgokat kiragadni.

Máig nem tudom, igazából mire véljem a történteket.

Csak azért írtam le, mert ma is eszembe jutott, sokat foglalkoztat a dolog és kíváncsi vagyok az (értelmes) véleményekre.


2014. dec. 27. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem, mivel nem létezik lélek.
2014. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Lélek létezik! :)


Nem tudom, mit mondjak erre, azt hiszem, hogy te látó vagy, vagy nem tudom... Nem ok nélkül élted át ezt.


Én is sokszor álmodok ismeretlen emberekkel, akiket mindig ismerek álmomban. :) Szeretném egyszer megtudni, miért.

2014. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, egyéb különös élményeim miatt már mondták többen is, hogy látó lehetek.De ez a történet annál összetettebb dolog, nem tudom csak annyival magyarázni, hogy látó vagyok.Hiszen itt ketten tapasztaltunk hasonló élményeket.Bár az tény, hogy valamilyen módon tudtam hatni rá.

Például volt egy olyan alkalom, hogy az említett fiúnak a fotóját néztem, miközben ő egy távoli városban épp tanult.Néztem a képet és sokáig koncentráltam arra, hogy éreznie kell, hogy hiányzik nekem és el kell hozzám azonnal jönnie.Egy idő után úgy éreztem, az üzenet célba ért, de addigra eléggé kimerültem és később erős fejfájás kínzott!Délután azonban az említett fiú váratlanul eljött hozzám!Azt mondta, nem tervezte, hogy jönni fog, de délelőtt (abban az időpontban, mikor én a fényképét szuggeráltam és üzentem neki) úgy érezte, el kell jönnie, azonnal pakolt és indult is.Ő ezt egy hirtelen ötletnek tudta be, nem árultam el neki, hogy telepatikusan vettem fel vele a kapcsolatot.Úgysem hitte volna el.


Már sok éve nem találkoztunk, de szoktam róla álmodni, olyasmi módon, minta egy "másik síkon" folytatódna, tehát mondjuk lelki vagy tudati szinten folytatódna köztünk a kapcsolat, ami a fizikai világban véget ért (vagy úgymond, szünetel).

2014. dec. 27. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló kapcsolatom volt egy emberrel, igazából még mindig tart valamilyen szinten, mert ez ilyen se veled, se nélküled kapcsolat, nem bírunk teljesen elszakadni egymástól. Tudjuk, hogy a másik mit érez, mondjuk én nem csak vele kapcsolatban érzek így, szinte minden ember erősebb érzelmeit én is ugyanúgy érzem. A legtöbben most hülyének fognak gondolni, de mi mindketten láttuk a múltunkat, azt hogy odahaza együtt voltunk, a gyerekeinket... Mi se tudtunk túl sokat találkozni.

Mostanában viszont én is látok valakit az álmaimban, aki elvileg keres engem, és "odahaza" is ismertem... Nagyon jó lenne, ha a fizikai síkon is megjelenne.

2014. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, hogy történnek velünk ilyen csodák :)
2014. dec. 27. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el ezt, választ ad a kérdésedre! [link]
2015. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi! Elolvastam és megijedtem!Pontosan azt írták le szinte szóról szóra, ami velünk történt.Ez az álom szinten való előzetes találkozás meg hátborzongató...

Tehát akkor az ilyen ikerlelkek ha szét is vált útjuk, évek múlva még összeterelheti őket valami, ők tényleg egymáshoz tartoznak, mondhatni örökre?Jól értem?

2015. jan. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!