Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt már valakivel ilyen,...

Kim Bo Mao kérdése:

Történt már valakivel ilyen, hogy megállt az idő, látta is, és utána amikor "abbamaradt" minden felgyorsult?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 évvel ezelőtt csókolt meg a párom először, és abban a pillanatban, hogy megcsókolt teljesen lelassult az idő. Láttam, ahogy a felreppenő galambok lassítva mozognak aztán teljesen "megdermednek", és minden megállt, elhalkult. Aztán átadtam magam a csók élményének, és amikor elszakadtunk egymástól minden felgyorsult, és ledöbbentünk az élményen, ráadásul 3 óra telt el.

2015. jan. 9. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha megáll az idő, vagyis minden mozgás is, azzal együtt a fotonok mozgása is leáll, vagyis nem láthatsz semmit ebben az eseteben.
2015. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én akkor is ezt láttam. Akkor az agyam így "felgyorsult"? Hogy mindent így fogtam fel?
2015. jan. 9. 21:10
 3/11 anonim válasza:
100%
az a neve hogy adrenalin :D amikor eltörtem a kezem az is olyan volt mintha lassított felvételben estem volna és utánna nem éreztem semmit csak az láttam hogy 54 fokban elgörbült a kezem
2015. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
*45 fokban
2015. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az idő érzése relatív. Ha jól érezed magad, akkor rohan.

5 perc teljesen más a WC ajtó két oldalán...

2015. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Ne már. Én szeretek WC-re járni....
2015. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A valódi meditációnak pont azaz az egyik ismérve hogy lassabban telik az idő illetve megnő az elme időfelbontása több eseményt tud érzékelni 1 másodperc alatt és ennél fogva úgy tűnik mintha lassabban telne az idő.


De azért meg nem áll...

2015. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 volus ***** válasza:
De most a lány is érzékelte ezt a stop motiont,vagy csak akkor te?
2015. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Belebújt a szerelem a segglyukadba.
2015. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8


Mondta valaki hogy csak én érzékelhettem?


A meditáció saját énünk megtapasztalása amihez mindenkinek joga és lehetősége van.


Még neked is

2015. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!