Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történik ilyenkor velem?

Mi történik ilyenkor velem?

Figyelt kérdés

Szoktam meditálni, és mikor egy ideig például 1 hétig nem meditálok, de utána igen, akkor egy pár napig szédülök, mikor becsukom a szemem, de valamikor be se kell csukni, csak megállok egy helyben és elkezdek egy picit szédülni. Ha nem mozdulok meg el is esek.

És, hogy az jó dolog-e szerintetek, hogy a sok meditálás után egész nap alfa szinten vagyok, és nehezen érek csak el a béta szintre?



2015. jan. 14. 15:41
 1/7 Missi_Key ***** válasza:
hát..lehet sokminden..de egy orvoshoz nem ártana elmenned.
2015. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam. Az egésznap alfán lenni nem feltétlenül gáz, ha te élvezed azt. Bár nem tudom, hogy hogyan cselekszel napközben, ha alfán vagy folyamat. Lehet, hogy csak te hiszed azt. Amúgy ha az agy nincs még hozzászokva a meditáláshoz, akkor elképzlehetőnek tartom. Elvégre ez egy kicsit olyan, mint a testmozgás, ha sokáig nem eddzel és megint elkezded, akkor az másnapi izomlázat jelent. Mondjuk nekem csak a fejem szokot fájni, de az bőven tűrhető.
2015. jan. 15. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit te csinálsz az szemlélődés/befelé figyelés és tuti nem attól van
2015. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem most kezdtem el meditálni, szóval sokszor csináltam már, nem kezdő vagyok benne. A delta szintet is eltudom érni meditatív állapotban. De lehet, viszont hogy nem jövök ki teljesen a meditatív állapotból.
2015. jan. 15. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Az alfa állapot ellazulással jár, ami vérnyomás csökkenéshez vezethet. Ellenőriztesd a vérnyomásodat. Ha rendben, írjál, van egy akupresszúrás mód a szédülés megszüntetésére, amit magad is csinálhatsz.

Ha a szédülés nem forgó, hanem csak bizonytalanság érzet, 4-5 terápiás órával meggyógyítható.

2015. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Missi_Key ***** válasza:
...szinte minden meditatív gyakorlat előtt elmondják, hogy bizonyos betegségek romolhatnak tőle. tehát megint csak..doki....
2015. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már sikerült megoldanom. :D Tényleg csak annyi volt a baj, hogy nem jöttem ki a szintről teljesen. :)

Meditálás után megcsináltam legalább 10 fekvőtámaszt. Ráparancsoltam magamra, hogy ébredj fel. És ez bevált. :D

2015. jan. 23. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!