Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy energiavámpír lehet...

Egy energiavámpír lehet megtért ember?

Figyelt kérdés
Csak hozzáértők válaszát várom. Köszönöm.
2015. jan. 23. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Ez elég hozzáértő válasz volt?
2015. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Még várok. Vannak itt olyanok, akik hosszú választ szoktak adni, amiben információ is található, nem csak egyéni vélemény. De azért köszönöm.
2015. jan. 23. 21:32
 3/14 Körmendi Mátyás válasza:
100%

Igen.

Nézd meg pl. Jehova tanúit.

Ők eléggé meg vannak térve, mégis le tudják szívni az embert idegileg a folyamatos házrajárásukkal.

2015. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ők nincsenek megtérve, sőt az ördög mesterkedésének hiszik a megtérést, vagy pedig egy egész más jelentést tulajdonítanak hozzá.

Én a valódi megtérésről beszélek, hogy lehet e ilyen ember, aki befogadta Krisztust a szívébe? Nagyon fontos lenne egy pontos válasz.

2015. jan. 23. 21:55
 5/14 anonim válasza:
90%

Mindenki lehet energiavámpír.


Ha jól tudom, mindenki, aki negatív vagy idegesítő, az energiavámpír, ez nem egy spirituális vagy ilyesmi lökött fogalom, ez egy valós dolog, csak furcsa a megfogalmazása.

Tehát igen vallásos ember is lehet energiavámpír. Gondolhatod, mennyire le tud szívni a szövegével egy ateista embert.

2015. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Körmendi Mátyás válasza:
84%

Én Jehova tanúit csak példának hoztam fel a vallásos emberek süketelésére.

Azért választottam őket, mert ők rendesen üldözik az embert a baromságaikkal, míg a többi keresztény irányzat azért nyugton marad.

2015. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Megtért lehet, de nem jár Krisztusi úton, vagy kevés benne a szeretet. A szeretet nem tolakodó, nem bántó. A szeretet nem hivalkodik, sőt kívántatja magát. Az az energiavámpír elég...óemberi hívő. Jézust vagy vágyja az ember, vagy elutasítja. Ha vágyja, akkor megtér és részese lesz Isten országának, a mennyei dicsőségnek. Ha elutasítja, akkor marad neki ez a valami, ami itt van mittudomén mi ez itt...főd, amíg meg nem hótt. Itt él halálfélelemben, meg stresszben, meg ilyenek.
2015. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És az imádkozáson kívül lehet tenni érte bármit?
2015. jan. 24. 06:48
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

(

"Itt él halálfélelemben, meg stresszben, meg ilyenek."

Jaj ne, már megint ez a felsőbbrendűségi szemellenző. :D

)

2015. jan. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Attól is függ,mit értünk megtérés alatt.Van sok hívő,aki megtértnek mondja magát,és mégis folyton piszkál másokat,hogy térjenek meg,mindezt a jóindulat és segítőkészség köntösébe bújtatva.Ők pl.lehetnek energiavámpírok.
2015. jan. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!