Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tisztánérző vagyok, vagy csak...

Tisztánérző vagyok, vagy csak hülye? :S

Figyelt kérdés

Eddig még sosem gondoltam erre, de most interneten böngészve akadtam rá ezekre a tisztánerző, tisztánlátó, tisztántudó képességekre.

A tisztánérző képességről olvasva, nagyon elgondolkodtam, mert olyanokat írtak hogy a tisztánérzők mélyen átérzik mások érzéseit, és átveszik terheiket. Vagy gyakran úgy érzik figyeli őket valaki vagy valami, pedig nincs ott semmi. "Rezgésekkel" érzékelik a környezetből áradó érzéseket.

Azért gondolkodtam el rajta, mert én gyakran érzem azt hogy követ engem valaki, és hogy figyel valaki, akár az utcán ha egyedül sétálok, vagy a házamban ha a folyosón megyek végig, mégsincs ott senki. Lehet csak paranoiás vagyok.

Egy másik dolog pedig, hogy sokszor megéreztem már ha a barátnőim lelkét nyomta valami, és mosolygott de láttam rajta hogy fáj neki. A körülöttem lévő emberekre eddig nem figyeltem hogy mit éreznek, csak a számomra fontosakra figyeltem, de azt hiszem valahogy felnyîlt a szemem és most meg fogok próbálni fgyelni az emberekre.

A "rezgések" érzékelésével kapcsolatban fogalmam sincs, de előfordul hogy ha nyugalomban érzem magam akkor pár pillanatokra csiklandozó érzést érzek a testem különböző részein, mint pl.: az ujjam hegyén, majd a lábamon, aztán az arcomon, és fura érzések.

Szerintem hülye vagyok, de a véleményeteket kérném erről. Vagy esetleg egy szakértő véleményét ha idetalál az én kérdésemre.

A helyesírási hibákért bocsánatot kérek. Előre is köszi a válaszokat.



2015. jan. 24. 22:58
1 2 3
 1/21 bollocks ***** válasza:
58%

tl;dr

de a válasz: hülye

2015. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ja igen, és volt hogy a barátnőm szomorú volt, facebookon beszélgettünk róla és kicsordult a könnyem, majd zokogtam rendesen.
2015. jan. 24. 23:04
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
itt az idő hogy soha többet ne jöjjek fel erre az oldalra... a válasz : hülye vagy te nem tisztánlátó
2015. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Ezt úgy hívják, hogy empátia, beleérző képesség. Szép dolog, de nem rendkívüli és természetfeletti. Szóval ezért érzed más fájdalmát, még ha titkolja is, stb.

A többi, amit írtál, nettó hülyeség. Bocs.

2015. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Én tisztán látom, hogy hülye vagy.
2015. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Nevetni szoktál, vagy csak sírni?
2015. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Méghozzá affektív empátia. A borderline személyiségzavarban szenvedőknél pl. túlfejlett ez a fajta empátia.
2015. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Én hiszek a tisztánlátásban, szerintem te tisztánlátó vagy.
2015. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves és nem kedves válaszokat. :)) A "hülye vagyok?" kérdés valójában poén volt, de oke :D Nem veszem zokon egyiket sem mert tudom hogy rajtam kivül még jó sok hülye ember van. És nem fogok pschihiáterhez menni mert teljesen reális gondolkodási módom van, se elmebeteg nem vagyok, se bolond, vallásos vagyok és mélyen hiszek Istenben is. Egyszerűen érdekel ez a téma, és most pont eszembe jutott és elgondolkodtam rajta.
2015. jan. 24. 23:46
 10/21 A kérdező kommentje:
8. Válaszoló, esetleg megindokolnád miért hiszel benne? :) tapasztaltál már hasonlót? :D
2015. jan. 24. 23:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!