Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen érzés meghalni?

Milyen érzés meghalni?

Figyelt kérdés

Van olyan valaki aki már meghalt de újraélesztették vagy ismerőse van ilyen?

Be tud számolni a halál beálltának érzéséről illettve lehetséges észleléseiről?



2015. jan. 30. 13:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Haláli.
2015. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek két ilyen embert, én is kíváncsi voltam, ezért kikérdeztem őket. Mind a ketten azt mondták, hogy olyan mint amikor műtétkor alatásban vagy, nem volt semmi, nem éreztek semmit, még a halál pillanatára sem emlékeztek. :(
2015. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
szerintem nem a halál a rossz hanem ami előtte van. pl ha lassan megy át rajtad egy úthenger és kinyomja a beleid a szádon meg a füleden az rosszabb mintha sétálgatnál hazafele a boltból boldogan és valaki hátulról tarkón lőne úgy hogy te nem is vennéd észre.
2015. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Melyik halálra gondolsz?

Klinikai, agy-, vagy biológiai halál?

Az utolsóból már nincs visszatérés, és az az "igazi". Ott pedig már semmit sem érzel.

2015. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Hát, nem tudom, majd ha meghaltam, akkor talán elmondom.


Viccet félretéve, sok ilyet olvastam. A legtöbb esetben a páciens arról számolt be, hogy miután meghaltak, nagyon jól érezték magukat, és igazából sajnálták, hogy újraélesztették. Alias szívesebben maradtak volna halottak.


Rengeteg ember fél a haláltól, én úgy gondolom, hogy a halál után nincs vége a létezésnek (elvégre energia nem vész el, csak átalakul, és mi is energia vagyunk).

2015. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2015. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, véleményem szerint is ájuláshoz hasonló állapot lehet


Annyit azért hozzáfűznék, hogy azért véleményem szerint nem mindegy, hogy természetes halált hal valaki vagy súlyos balesetben vagy gyilkosságban hal meg ahol a fél feje lerobban vagy a mellkasa beszakad mert azt még érzi mielőtt meghal :)

2015. jan. 30. 15:39
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Aki mesél róla, nem halt meg.

Aki meghalt, már nem tud mesélni!

2015. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
kivéve ha megkérdezel egy médiumot
2015. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
A LifeNetvorkot nézve többet megtudhatsz.
2015. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!