Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azok akik ismerik a vonzás...

Azok akik ismerik a vonzás törvényét tudnának nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon régóta bosszant az a tény hogy nem vagyok szép...Sajnos akármit akarok tenni,semmi sem sikerül..

Rettenetesen fáj az amikor a "fejemhez vágják" azt hogy csúnya vagyok stb.

Ha megtalálnám a saját stílusomat az öltözködésben és a kinézetben akkor sokat javíthatnák a helyzeten..

Csak sajna akármilyen ruhát próbálok fel,bármilyen divatos"sapit" vagy szemüveget minden BORZALMASAN áll rajtam és ezt ráadásul a környezetemben levő emberek is megmondják valahogy így "Inkább vedd le borzalmas vagy benne" "Inkább vegyél kontaklencsét nagyon csúnya vagy így"

Sajnos akármit próbálok tenni semmi haszna..

Ha van valami ötletetek légyszi mondjàtok mert én kifogytam...



2014. nov. 13. 21:52
 1/8 anonim válasza:

minden emberben van valami szép, ezt válltig állíthatom. te is biztosan durvábbnak látod a helyzeted, mint valójában. emeld ki azokat a dolgokat, amit szeretsz magadon, vagy amit dícsértek már meg. "szeparáld" a jó és rossz tulajdonságaidat. és ha tisztàban vagy a hibáiddal, utána senki se tudja felhozni ellened. legyél pozitív a végsőkig, ez a legnehezebb, de muszáj. hallgass vidám zenét, olvass kedvedrevalót és mozogj!

és szerintem ez egy pozitív dolog, hogy nem vagy tömeg, nem is kell annak lenni. :)

2014. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia, írj privátot, segítek neked! :)
2014. nov. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

A vonzás törvénye egy hatalmas nagy, 100 éves szélhámosság.

Alapja egy amerikai pap, Momann Vincent Peale a Pozitív gondolkodás hatalma mesekönyve, amit átdolgoztak modern formába.


Elképesztő, hogy hány embernek borzasztóan a fájdalmas a gondolkodás, és mivel képtelen az önálló gondolkodásra, ilyen mankókra van szüksége ahhoz, hogy le csússzon a két lábáról.


A rászoksz a gondolkodásra, ás a világ tárgyilagos szemlélésére, az biztosan előre visz, de az ilyen hókusz-pókusz inkább csak még hátrább, miközben a kitalálójának meg szép kövérre hízik a pénztárcája!

2014. nov. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. nov. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha létezne a nemlétező, ráadásul ismerném, szivesen segítenék.
2014. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Két, tömeggel rendelkező test egymásra vonzerőt fejt ki, ez az erő a két test tömegközéppontját összekötő egyenesen helyezkedik el, és mindkét test tömegével arányos, ugyanakkor a testeket egymástól távolítva csökken."
2014. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Önbizalom teljes hiányán, még a vonzás se segít.

you tuben egy csomó mindent találsz az önbizalomról.

Hajrá hallgasd őket, és tanulj!

2014. nov. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van önbizalmam csak mikor már látom hogy semmi sem jó elmegy a kedvem mindentől...
2014. nov. 16. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!