Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan hagyhatnám el a fizikai...

Hogyan hagyhatnám el a fizikai testem? Már egy ideje gyakorlom, de nem sikerül.

Figyelt kérdés
Nektek milyen volt az elsô tudatos testelhagyàsotok? Hogy sikerült, milyen módszerrel? Köszi elôre is a vàlaszokat!

2015. febr. 4. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Ehhez az kell, hogy megszakadjon a kapcsolat a testképedet nyilvántartó rendszer és a testképed adatai között.

Ilyenkor kívülről látod magad.

Ez megoldható meditációval, tudatmódosító szerekkel, vagy nagyon erős mágneses térrel is.

2015. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Meg kell halnod
2015. febr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
LSD-vel te bárgyú kezdő! A legtöbb guru is azzal dolgozik.
2015. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Az irodalomban azt állítják, hogy bárki könnyen elsajátíthatja a testelhagyást, csak gyakorlás kérdése. Emellett azt is, hogy veszélytelen, és hasznos. Ezen állítások egyike sem igaz. Egy bizonyos fokú érettség nélkül egyszerűen lehetetlen. A gyakorlat nem elég. Kell hozzá még erős akarat, koncentrálókészség, és stabil érzelmi állapot. Ha egy is hibádzik, nem lehet mesterségesen elhagyni a testet. A másik az, hogy veszélyes mind az énképedre, és személyiségedre nézve, mind összességében magadra. A testelhagyás személyiségzavarokat okozhat ha nem vagy a megfelelő feldolgozási képesség birtokában, a kívülről jött veszélyeket meg fölösleges firtatni, úgy is csak belekötnének. A haszna ezzel szemben nem túl nagy, mivel kellő felkészültség nélkül az utazásod álomszerű lesz, körülvéve a saját magad által alkotott képekkel,és érzésekkel. A valóságból keveset látsz. És mivel nem vagy birtokában fizikai szerveknek a folyamat során, a fizikai világot sem fogod látni, csak az érzelmi réteg bizonyos szeleteit, amire alkalmas vagy. Ez pedig valószínűsíthetően az alacsonyabb, kellemetlen dolgokkal teli réteg lesz. Akkor érdemes ezzel foglalkozni, ha a testben elérhető lehetőségeid határára értél. Ez feltételezi a felkészültséget, és érettséget is, hogy egyel feljebb lépj. Én is sokat kísérleteztem ezzel, nekem sem ment. Most, évekkel később már örülök hogy nem sikerült.
2015. febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sikerült de olyannal aki többször csinálta. Nem kell hozzá szer csak egyfajta rezgésre erősen koncentrálni. A baj csak az, hogy utána hónapokig depressziós voltam, mert annyi szeretet és fény után minden sivárnak tűnt. Ez nem játék, ha nem vagy levédve sok negatív energia rád tapadhat. Nem véletlen, hogy nem sikerül, utána egyedül nekem se sikerült többet. EGyébként az alvás egyes fázisaiban mikor az agyad théta, delta hullámon rezeg sikerül, csak nem emlékszel rá.
2015. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az nem zavar, hogy csak illúzió? A tested nem hagyod el igaziból.
2015. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Anélkül is láthatod kívülről magad, hogy elhagynád tested!

Sok gyakorlás nem kell hozzá, koncentrációból is elég annyi, amennyi ahhoz kell, hogy megkeresd a hozzád legközelebb eső tükröt!

.

Voltak ismerőseim, akik addig gyakorolták testük elhagyását, amig sikerre nem vitték.

Szép gyászbeszédeket hallottunk...

2015. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha meghalsz, csak akkor.

Egyszer alvási paralízisnél éreztem ilyet, de kellemetlen.

Amúgy nem lehet elhagyni. Szerintem is illúzió.

2015. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Az egész fizikai sík egy illúzió, pont amikor elhagyod a lelkeddel, az nem illúzió. Mikor alszunk mindig elhagyja a lélek a testet bizonyos időre.
2015. febr. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!