Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy lehet fejleszteni az...

Hogy lehet fejleszteni az álomléti jövőbelátó képességet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Álombeli jövőbelátó képességet sehogy, mert az álom az nem a jövőt mutatja. Az emlékeidet felhasználva a fantáziád az életedből, vágyaidból, stb. kever ki valamit: ez az álom. Jövőbe látás akkor lehet így, 1. ha igazából Te is tudod, mire számíthatsz, csak legfeljebb nem gondolok végig tudatosan, 2. véletlenül bejön.

Amit fejleszteni lehet, az a tudatos álmodás

2011. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudok egy jobbat. Tűzd ki a célodat, és tegyél meg mindent az elérése érdekében. Ha ezt csinálod, akkor álmodás nélkül tudni fogod, hogy hova tartasz.
2011. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Az álom csak akkor mutat a jövőbe, ha valójában azt Te is tudod, hogy mi lesz. Mert csak abból dolgozik, ami benned van.
2011. jún. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Határozottan nem értek egyet az előzőekkel. Én tizenöt éves voltam, amikor már két éve nem találkoztam az anyámmal. Egyik éjszaka vele álmodtam. Az otthona jelent meg előttem. Az álom színesen indult ám egyszer csak minden szürke lett a környezetében, ő pedig lebegett fel az égbe meztelenül és közben engem szidalmazott. Másnap délután fel keresett a szinté évek óta nem látott féltestvérem és közölte, hogy előző éjszaka az anyám meghalt. Még kétszer volt olyan álmom amelyik jelzett valamit előre, az egyik a kisfiam hála az égnek mulandó betegségével kapcsolatban (de az előtt) a másik a totális családi káosz kialakulása előtt öt hónappal, amikor még elvileg mindenki mindenkit szertetett!


Nos, persze ezek nagyon ritkák de előfordulnak bárkivel. Szerintem vezess álom naplót. Freud de főleg Jung álomelemzési módszereit használd és tanuld meg alaposan, és akkor eltudod majd választani a személyes tudattalan vagy a kollektív tudattalan álmokat (ez utóbbiak jósló értékkel is bírnak.)


Üdv.

2011. jún. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!