Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikusok mi a válasz?

Szkeptikusok mi a válasz?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék mit gondoltok mivan a halál után.

Elrohadsz és semmilyen formában nem élsz tovább? Megszünsz? Tönkremész mint egy gép amit kidobnak a kukába?

Azért ide írom mert valamiért a szkeptikusok mégis az összes ezo kérdést elolvassák hiába nemhisznek bennük cami elég érdekes.

Lehet kerestek valamit és reménykedtek,hogy egyszer véletlenül megtaláljátok? hát véletlenül nemfogjátok!



2015. febr. 8. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Az égvilágon semmi.


Az ami egész életedben voltál törlődik kb 3 perc alatt.

Az idegsejtek közti kapcsolat lebomlik, az ionegyensúly szétesik.


Bizonyíték: Életben maradt agyhalottak (vegetatít élők), vagy oxigénhiányos agysérültek..


A fizikai tested, pedig biológiailag magától lebomlik, valahogy így:


https://www.youtube.com/watch?v=M1hRDfm8VB4


vagy elhamvasztják.

2015. febr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis tudod mit gondol a másik minek teszed fel a kérdést? Aha, értem hisztizel egy jót magadban. A halál után ugyanaz van, ami az élet előtt volt valószínűleg nem azért tetted fel ezt a kérdést, hogy kitárgyald, hanem hogy durcizzál a szkeptókon, mert te nem egy biológiai test vagy, ami nem örök életű, hanem egy felsőbbrendű lény, akinek százmilliárd másik élete volt ezelőtt. Bizonyítani pedig így fogod a hülyeségeidet tessék itt a bizonyíték: [link] mit szóltok ehhez szkeptikusok: http://mjagtmtgjmxngkmdajomw vágod már?! :xP
2015. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A válasz az, hogy a halálra van bizonyíték. A többi másikra nincs.


Vannak elvek, amik szimplán nem bizonyíthatóak, vannak olyanok, amik irracionálisak és bizonyíthatóan nem igazak, továbbá vannak bicskanyitogató elképzelek is.

2015. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen ám, csak a szkeptikusok arra nem adnak választ, hogy akkor mi értelme az életnek tulajdonképpen?...
2015. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy nem tudom, hogy mi értelme van.

Sok materialista ateista azt mondja, hogy nincs neki értelme, csak van és kész. És nem az értelmét kell kutatni, hanem az okát és hogyanját.


Én úgy vagyok vele, hogy az az értelme, amit adsz neki.

Az életed a biztos, ami utánva van már nem.

Tehát egy boldog élet leélése a célja. Élvezni, tanulni, alkotni, szeretni.


Persze az egész elmúlik és jön a kérdés, hogy akkor mi értelme volt, miért kell így lenni?

Lehet hinni, filozófiai elméleteket gyártani. Nyugodtan lehet hipotéziseket felállítani, rátenni az életünket.

De kritikusan kell gondolkodni és nem azt eldobni semmit, csak azért mert mások valamit gondolnak.

2015. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

J ügynök milyen agresszív xD


Támadásnak érezted a kérdést?

2015. febr. 13. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!