Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik hisznek egy felsőbb...

Akik hisznek egy felsőbb erőben, sorsszerűségben, tőlük kérdezem: összefüggés lehet e két dolog közt?

Figyelt kérdés

Babára várunk 11 hónapja.... 10 hónapja halt meg egy rokon párom családjában(egy születés, egy halál).... 3 hónapja fogadtunk be egy cicát. Baba helyett macska "jött"?????

Vagy már túlparázom a dolgokat? De mégis furcsa hogy MOST nem igazolódik be.

Az első gyerekemnél a mi családunkban működött.... 2 haláleset, 2 gyerek.....

Vagy véletlen volt?



2015. febr. 10. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Sokan bunkók lesznek, készülj fel.

Szerintem lehet benne valami, mondok két példát az én családomban.

1.) Nagyapám akit nem ismertem, alkoholista volt, és egy lány unoka volt minden vágya. Viszont édesanyám leszögezte, hogy addig semmiféle gyereket nem szül ameddig nem változik meg gyökeresen az italhoz való hozzáállása. 42 évesen belehalt az alkoholizmusba, egy évre rá megszülettem.

2.) Bár ez nem születés-halál effektus ---> Furcsa módon az édesapám is alkoholista lett, és mivel egyre jobban kezdtek eldurvulni a dolgok vele, bármikor kérdezték tőlem hogy miért nincs már barátom, azt válaszoltam, hogy apám miatt sosem hoznám haza, ezért jobb is ha nincs. Édesapám belehalt az alkoholizmusba az apjához hasonlóan 42 évesen, nekem pedig lett párom fél évre rá. Nem azért nem volt addig mert nem kerestem. Mindig vártam hogy jöjjön, de nem jött ameddig apám élt.


Úgyhogy én biztos vagyok benne hogy létezik sorsszerűség, és minden okkal történik, így lehet hogy van összefüggés a te ügyeid közt is.

20L

2015. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Sokkal ésszerűbb magyarázat hogy örökölte az alkoholizmusra való hajlamát. A kérdezőé pedig egyszerű véletlen egybeesés.


Sorsszerűség nem létezik.

2015. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :-) sok boldogságot kívánok! Bár szomorú hogy egy családban ilyen történik :-(

Az idő tán választ is ad rá, nálunk mi miért történt.

Felkészültem,a bunkóságra is bár biztos rosszul fog esni....de olvastam már itt a gyakorin sokmindent. Sajnos tényleg ilyenek az emberek, és itt tisztelet a kivételeknek!!!

2015. febr. 10. 21:03
 4/14 A kérdező kommentje:
Az elöbb az első válaszolónak írtam.
2015. febr. 10. 21:03
 5/14 A kérdező kommentje:
Kettesnek. Néha én is ezt gondolom...de aztán csak ott motoszkál a fejemben a másik lehetőség.....
2015. febr. 10. 21:04
 6/14 anonim válasza:
40%
Nem létezik sorsszerűség??? :O Komolyan itt tartunk még? De kár...
2015. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem jött a baba helyett macska. A baba akkor fog jönni, amikor az életfeladatának teljesítéséhez megvannak a feltételek. Ö dönti el mikor jön, és ennek semmi köze ahhoz, hogy nemrég valaki meghalt a családban.
2015. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es válaszoló! köszönöm ezt a nézőpontot! igen, végül is, így is lehet értelmezni :)

akkor viszont nincs mit tenni, csak várni, hogy valamely léleknek elérkezzen a "földi" feladata egy kisbaba testében :O

Bár azért a születés-halál egyensúlyt nem vetem el teljesen, mint lehetőséget

2015. febr. 12. 08:34
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Első vagyok. A kérdező azokhoz szólt akik HISZNEK a sorsszerűségben. Mit keres itt olyan aki nem? Minek valaszol?
2015. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Akkor mit keresel ennél a kérdésnél?

Földhözragadt vagy, megértem. Nem érdekelnek az ilyen témák, megértem. Erről még lehet különböző a véleménye másnak. Én hiszek ebben, és leszarom hogy gyűlölöd.

2015. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!