Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Különös fényeket láttam. Mi...

Különös fényeket láttam. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Bementem a wc-re hogy el végezzem a dolgomat, de észre vettem hogy a jobb oldali falon mintha lenne valami bogár mert nagyon gyorsan végig futott valami a falon. (Nagyon kicsi a wc) Oda néztem és egy kicsi fény volt amiből egyre több lett. A levegőben és a falon is repkedtek. Kb 10-15 mp-ig repkedtek de utána egyre kevesebb lett belölük és el tüntek.

Mi lehet ez? Nagyon furcsa volt.



2015. febr. 12. 07:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Ha pontnyi, erős fényű dolgok, akkor a levegőben keringő életerő. Ezt könnyen tesztelheted. Ha kimész az udvarra, és pár másodpercig defókuszálod a látásodat az égre, akkor megjelennek. Főleg a perifériás látásodban, de pontosan előtted is lesz belőle. Ha az így látott fények nem ugyanazok, amiket láttál, akkor viszont gőzöm sincs...
2015. febr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mikor leöltél hirtelen vérnyomás emelkedés volt a fjedben, mert ugye a szívnek nagyobb erőt kell kifejteni álló helyzetben, mint ülőben a vérnyomás fenntartááshoz, és eltart pár másodpercig, míg reagál. A szem a fényen kívül a nyomást is képes érzékelni, habár nem szándékosan, és a hamis érzékelést az any fényként érzékeli, lásd röpködő fénypontokként. Ugyaninnen ered az, mikor kapsz egy pofont és fénypontokat látsz, vagy a szem dörzsölés, ott is mind a nyomástemelkedést érzékeli.
2015. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
53%

szerintem meg azért volt mert a szemben a fehérjével történik valami amitől fénylő pontokat lát az ember

:DDDDDDDDDDDD

2015. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó, ez igaz a Hold felszínén, amikor nagy energiájú részecskék hatolnak át az élő szöveten(gyakorlatilag átlyukasztanak), és közben az érintett sejteket, fehérjéket, más molekulákat gerjesztik, és rongálják. A földön ilyen hatást csak radioaktivitás közelében tudsz szimulálni. A fény az ideghártyával lép csak kémiai reakcióba, de ez nem pöttyöket eredményez, hanem képet alkot. Azt meg kétlem, hogy hasadó izotópokat tárolna otthon, főleg nem a wc-ben.
2015. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 megadeth18 válasza:
65%

A) szentjánosbogarak ellepték a wc-t

B) 300-500 mikrogramm LSD / meszkalin

C) Olyan büdöset fostál, hogy ezt flesselted tőle

2015. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Te tudod mik azok az igekötős igék?
2015. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nesze neked metil alkohol...
2015. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

tessék radioaktivitás :D

[link]

3-as voltam..

2015. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
A fenekedből kiszabaduló metán a levegő oxigénjével keveredve belobbant.
2015. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Ez egy másik jelenség. Ez a foltokra, árnyékolt pontokra, látásban akadályozó kisebb nagyobb elsötétülő részekre ad magyarázatot. Nekem a jobb szememen van egy olyan képlet, ami repedésnek néz ki a szememen. Zavaró, mert pont a fókusz, és perifériás határon van.De ez állandóan ott van. Amit a kérdező említ, az fényes, igazából saját fénnyel rendelkező jelenség, és bármikor megfigyelhető, világosban, jobban mondva napsütötte helyeken. Föld alatt, ablaktalan, zárt helyiségekben pedig csak elvétve. Sokat kísérleteztem vele hogy hol látszik, és hol nem ez a jelenség. Ha a bőrt napfény éri, akkor hemzseg tőlük az egész testfelszín, árnyékos helyeken, vagy sötétben viszont csak halovány szürkés pászmák látszanak. Éjjel is csak ritkán, és jobbára egyesével látni ilyen fénypontokat. Azokra viszont könnyebb felfigyelni, mert nagyobb a kontraszt. Nem fókuszált szemmel nézve majdnem mindenhol láthatóak nappal. Pár alkalomnyi kísérletezést megér.
2015. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!