Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a károsabb, ha a mellzsebem...

Mi a károsabb, ha a mellzsebemben van a mobilom a szivem fölött, vagy ha az aki a szivemnek nagyon fontos gyakran azt mondja, hogy nem sokra vagyok képes, és az esetleges?

Figyelt kérdés
kudarcaimat felerősiti, akkor is ha a mellette levő sikerek többet érnek ezeknél a kudarcoknál?

#mobil #szerelem #szivemen
2015. febr. 26. 23:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

És a másik fele?


A kérdés másik része az se okoz semmit?


mert szerintem minimum egy kapcsolat megromlást okoz de valószínű inkább többet.

2015. febr. 27. 14:06
 12/22 vattacukor elefánt ***** válasza:
A szívedben van egy olyan hogy szinuszcsomó, ez szabályozza, hogy hányat verjen a szíved másodpercenként, mivel idegekből áll, ezért pl a telefon mágneses tere zavarhatja a működését. És ha majd nem lesz szíved akinek fontos legyen valaki akkor majd gondolkozhatsz hogy melyik is a fontosabb.
2015. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Olyanért aki a testet védi de közben a tudadot mérgezi nincs értelme vernie a szivnek. Ez csak zsákutca.

Keresni kell olyant aki semmit se akar mérgezni, így teljes a kép.

2015. febr. 28. 11:51
 14/22 vattacukor elefánt ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy most te akarsz lenni az új Kosztolányi vagy japán szenszei vagy Morgan Freeman, hogy így beszélsz, de egy biztos. A kérdésedben szereplő két dolognak amúgy sincs köze egymáshoz. Ha leáll a szíved, olyan mindegy hogy szar-e az életed más miatt vagy nem, mert meghalsz. De arra se kötelez senki, hogy valakivel együtt légy aki nem szeret téged. A két problémát egymástól függetlenül megtudod oldani.
2015. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Namert majd pont egy mobiltól fog leállni a szivem.

Azért ennyire ne túlozzunk...

2015. febr. 28. 17:28
 16/22 vattacukor elefánt ***** válasza:
Ahogy nem egy doboz cigitől halsz meg, úgy a mobil se egy hét alatt öl meg. És ahogy van olyan száz éves ember aki 80 évig szívta úgy van olyan is aki 30 évesen rákos lesz és meghal. Fentebb leírtam hogy miért káros, főleg ha hívnak, képes leállítani a szinuszcsomó működését s aztán rakhassák a peacemakert. Inkább hord a nadrágzsebedben, a rákkeltő hatását még nem bizonyították.
2015. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

túl van nagyon lihegve ez a mobil ügy. inkább arról van szó hogy egyes emberek szeretnek mindenfélének ellenállni.

amugy ez természetes emberi reakció, de a kérdés csak az mennyire érdemes az ilyen emberekkel kapcsolatot tartani.

itt sem ez volt a kérdés, hogy hol tartsam a mobilt de ez megy, a válasz adás azonban nem.

2015. febr. 28. 19:48
 18/22 vattacukor elefánt ***** válasza:
Hogy hogy nem megy, megkérdezted melyik a károsabb, hát én négy komment óta mondom hogy melyik a károsabb és miért. Az egy másik dolog, hogy te nem ezt a választ akarod hallani. Ha sajnáltatni akarod magad, akkor szerintem nem ez a megfelelő hely.
2015. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Az csak egy dolog, hogy te itt hajtogatod a magad igazát, az meg egy másik dolog, hogy azt várod hogy ezt elfogadjam az egyedüli üdvözitő igazságként. De ez a hozzáállásod csak a véleményed hitelességét kérdőjelezi meg.


Amugy ez a demagógia egyik fajtája. Addig hajtogatjuk az ellenőrizetlen, tényként beállitott tartalmakat, amig el nem hiszi valaki. És ez elég gyakran működk is. Lehet te is pont igy hitted el. Vagy alá is tudod valamivel támasztani az általad hajtogatott véleményt?

2015. márc. 1. 13:14
 20/22 vattacukor elefánt ***** válasza:
Nekem ezt iskolában tanították biológia órán, a szív működése című fejezetnél, és szerintem kellően meg van magyarázva, ahhoz hogy ne kelljen orvosnak lenni ahhoz hogy felfogd a miérteket. Hogy ne mondd hogy csak a fizikai egészségeddel foglalkozom, akkor íme a véleményem a mondatod második feléhez: az hogy az mennyire káros csak tőled függ. Egyes emberekről lepereg, mások meg beleőrülnek a fájdalomba, meg önsanyargatásba. És ha nem érdekel mások véleménye akkor miért teszed fel a kérdést? Ne várd hogy ha 3x elmondok valamit, mert nem érted, akkor 4.-re megváltoztatom a véleményem. Csak új szemszögből próbálom közelíteni a problémát. És demagóg sem vagyok szerintem, nem próbállak meg semmi olyanra rávenni, ami neked ártalmas, legrosszabb esetben semleges, jobb esetben még használ is.
2015. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!