Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bevonzhatok halálos betegséget?

Bevonzhatok halálos betegséget?

Figyelt kérdés

Van egy problémám, ami bár nem halálos de nagy fájdalmat okoz, olyannyira, hogy néha úgy érzem belehalok. Jó ideje, hajtogatom azt is, néha poénból néha meg tök komolyan, hogy tuti valami halálos dolog okozza a fájdalmat (nincs szervi bajom, kivizsgáltak).

De a halálos betegség nem csak ilyenkor jut eszembe. Sosem szerettem élni. Bár mindenem megvan, szép is vagyok okos is (azt mondják), de sajnos akit szeretek az nem szeret viszont. És így semmi értelmét nem látom. Arról ábrándozok, hogy egyszer csak kiderül, hogy meg fogok halni és majd ha még csak egy kis időre is de addig velem lenne az akit szeretek :/ Annyira tudok vágyni erre a halálhírre, hogy sokszor úgy ébredek, hogy na ma derül ki a nagy hír hogy nekem annyi. Észrevettem már, hogy a nagy tervek sehol sincsenek, mert tudat alatt nem tervezek, hisz ugyis kiderul hogy meghalok, a szerelmem sajnálatból velem lesz a halálomig, és szépen eltávozok. Csak erre tudok gondolni.

hallottam errol a vonzás törvénye dologról. ha folyton erre gondolok, akkor végül is bevonzhatom nem?

értelmes válaszokat lécci :/

22L



2015. márc. 4. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neked pusztàn szerelmi bànatod van. Ne akarj meghalni túl fiatal vagy hozzá. Am igen belehet vonzani de szàndékosan nem.
2015. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

22 évesen kicsit komolyabban kellene gondolkozni.

Fizikai fájdalmat okozhatnak pszichés, lelki eredetű problémák is.Az állandó stressz, negatív érzelmek azonban hosszabb távon fizikai elváltozásokat, betegségeket is kihozhatnak.

De gondolkozz el rajta, mit segítene neked az, ha pusztán sajnálatból lenne veled az, aki nem szeret viszont.

Szerintem bonts pezsgőt, hogy ott hagyott az, aki nem érdemelt meg és az időben kiderült, nem áldoztál méltatlanra még pár évet feleslegesen.

2015. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kedves aranyos kérdező, mid fáj?
2015. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
fejem
2015. márc. 4. 20:55
 5/11 viktorvarga ***** válasza:
huu de jól jár veled valaki ...:)
2015. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy s hol?
2015. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Igen a halált bevonthatod, de egyáltalán nem biztos, hogy veled lesz akit szeretsz. Mellesleg ha sajnálatból van veled, semmi értelme. Inkább gsógyulj meg, lépj tovább, mert ha ő lenne a neked rendelt már összejöttél volna vele. Hidd el: tapasztalat, hogy akit nem szerzünk meg, arról utólag mindeig kiderül, hogy nem véletlen és jobb is így. Én már 42 vagyok, többször tapasztaltam. Nekem is volt ilyen időszakom, és sajnéálom hogy pozitív gondolatok helyett az önsajnálatra vesztegettem annyi időt.
2015. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Spilerke ***** válasza:
Már nem is tudom, hogy nevezik azt a szindrómát, ami rád jellemző. Gyanítom, hogy egyszerű migréned van nem fogsz meghalni. Olyan pedig, hogy bevonzani bármilyen halálos betegséget nem létezik. Ez a bevonzás is melyen egy gyatra és elcsépelt kijelentés, okosnak hiszed magad, de mégis ilyen nevetséges dolgokban hiszel, mint a bevonzás és hülye kérdéseket teszel fel? Abból, amit leírtál nekem úgy tűnik, hogy pszichés problémáid vannak, a személyiségedből és a szindrómás világnézetedből kiindulva. Nem akarok én bunkó lenni, de nekem ez jött le.
2015. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

tudtam h lesz olyan rosszindulatu ember aki belekot abba h okosnak hiszem. Szerintem odirtam h 'azt mondjak'.

nem ertem miert kell mindenbe belekotni

2015. márc. 5. 09:48
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
Be tudod vonzani, de a lényege hogy nem szabad akarni, tehát így nem fog sikerülni.
2015. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!