Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bevonzhatok halálos betegséget?

Bevonzhatok halálos betegséget?

Figyelt kérdés

Van egy problémám, ami bár nem halálos de nagy fájdalmat okoz, olyannyira, hogy néha úgy érzem belehalok. Jó ideje, hajtogatom azt is, néha poénból néha meg tök komolyan, hogy tuti valami halálos dolog okozza a fájdalmat (nincs szervi bajom, kivizsgáltak).

De a halálos betegség nem csak ilyenkor jut eszembe. Sosem szerettem élni. Bár mindenem megvan, szép is vagyok okos is (azt mondják), de sajnos akit szeretek az nem szeret viszont. És így semmi értelmét nem látom. Arról ábrándozok, hogy egyszer csak kiderül, hogy meg fogok halni és majd ha még csak egy kis időre is de addig velem lenne az akit szeretek :/ Annyira tudok vágyni erre a halálhírre, hogy sokszor úgy ébredek, hogy na ma derül ki a nagy hír hogy nekem annyi. Észrevettem már, hogy a nagy tervek sehol sincsenek, mert tudat alatt nem tervezek, hisz ugyis kiderul hogy meghalok, a szerelmem sajnálatból velem lesz a halálomig, és szépen eltávozok. Csak erre tudok gondolni.

hallottam errol a vonzás törvénye dologról. ha folyton erre gondolok, akkor végül is bevonzhatom nem?

értelmes válaszokat lécci :/

22L



2015. márc. 4. 19:09
1 2
 11/11 Spilerke ***** válasza:

"tudtam h lesz olyan rosszindulatu ember aki

belekot abba h okosnak hiszem. Szerintem

odirtam h 'azt mondjak'.

nem ertem miert kell mindenbe belekotni"


Én egyáltalán nem akarok beléd kötni és nem vagyok rosszindulatú sem. Most nem akarom firtatni, hogy okos vagy bár mindezidáig semmi jelét nem mutattad az intelligenciának és bocsánat, hogy nem tudok bólogatni mindenegyes agymenésre.

2015. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!