Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti tapasztaltatok már hasonlót?

Ti tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés
Nagyon régen, főleg kamasz koromban mikor lefeküdtem, úgy éreztem az ágyból körülnézve hogy nagyon kicsi vagyok, kicsi lettem! Nem aludtam, mivel ezt a lefekvést követően 1-2 perccel éreztem, olyan volt mintha a tv a bútorok nagyon messze lennének tőlem, mintha Én nagyon távol lennék tőlük olyan érzés fogott el mintha apró lennék, fizikai értelemben.. Mintha az adott szekrény 10 méterre lenne tőlem pedig max 2 méterre volt. Vajon ez minek köszönhető?

2015. márc. 5. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elme tapasztalatlanságának. Nem udja asötétben helyesen felmérni a távolságokat a viszonyítási pontok elégtelensége miatt.
2015. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Extra fàradtsàg
2015. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Üdv! Velem is történt ilyen és még most is szokott történni. Sokat gondolkoztam rajta , hogy mi a franc lehet és én is arra jutottam hogy amikor elfáradsz vagy csak megfeledkezel magadról, akkor történik
2015. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszön mindenki válaszát.
2015. márc. 5. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!