Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ébren álmodás, tudatos álmodás...

Ébren álmodás, tudatos álmodás (lucid dreaming)?

Figyelt kérdés
Szeretnék tudatosan álmodni,az lenne a kérdésem hogy volt-e már valakinek ilyesmiben része? Esetleg iDoserrel ilyen állapotba lehet kerülni? Ha igen küldjetek linkeket,előre is köszi. (Egyébként ilyenről volt szó az Eredet c. filmben)

2015. márc. 6. 18:10
 1/2 Joci_27 ***** válasza:
Egy-két alkalom volt (már amire emlékszem), hogy álmomban rádöbbetnem, hogy ami történik az nem valóság, csak álom, és képes voltam döntéseket hozni ennek tudatában. De ez véletlenszerű és ritka jelenség, tudatosan nem tudom előidézni.
2015. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt, kb. 4-5 alkalommal. Ebből az első véletlenül történt, a többit hosszas próbálgatás árán sikerült. A legeslegdurvább dolog az elsőnél volt: vizsga előtti napon a szemem előtt voltak álmomban a tételeim, és ténylegesen tudtam őket olvasni. Úgy, hogy közben rádöbbentem, hogy bakker ez álom. Fel is ébredtem rögtön. Azóta hasonlóval próbálkozok, hogy ezt fejlesszem, de nem olyan egyszerű.
2015. márc. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!