Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehet ettől bajom, ha tudatos...

Lehet ettől bajom, ha tudatos álmodást gyakorlom?

Figyelt kérdés
Egy ideje érdekel, mióta megtörtént az elsõ eset (elvittem apám kocsiját és minden faja volt de egyszer kiszáltam majd ellopták) és nagyon megjedtem . Szeretném irányítani az âlmaim, de eléggé félõs vagyok és tartok attól, hogy az elején müködne, de a végén kicsuszna a kezem közül ( mint a példában) ettõl lehetnek bajaim? Ingerültebb leszek vagy maradandó ill. hosszú távu károsodásom ? Ezen hogy segíthetnék hogy tudjam most álmodok én irányítom ès nem érhet baj.

2013. nov. 2. 22:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha videójátékokkal jáccok az befolyásol ? (crysis, gta, portal, leafue of legends s ilyenek)
2013. nov. 2. 22:48
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Nos, egyesek szerint igen, mert ez megnyit a szellemviág fele és könnnyen megszállhatnak. De nyugi, ez hülyeség annak ellenére, hogy szellemek valóban léteznek, ezt saját tapasztalatból mondom. Ennek ellenére, mióta tanulom a TÁ-t, azóta nem látok szellemeket.
2013. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magamon is tapasztaltam, hogy lehet.

Például, ha nagyon zaklatott vagyok, akkor mindig használ, ha szép, virágos rétet, csobogó patakot, madárcsicsergést képzelek magam köré. Nyugodtabban alszom el, és nyugodtabb az éjszakám is.


A másik: megfigyeltem, hogy ha vacsoravendégségben vagyunk, akkor sokkal nehezebb az éjszakám.


Tehát valóban befolyásolja még az álmaidat is, ha egész éjszakára kemény munkára fogod az emésztőszerveidet.

2013. nov. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Legközelebb az ezotéria menüpontba légyszives...
2014. szept. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!