Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Többször előfordult már, hogy...

Többször előfordult már, hogy adott időpontra erősen gondoltam: "07:00-re mindenképp fel kell ébrednem, mert nagyon fontos". Bármilyen keveset is aludtam, felébredtem vagy pont akkor, vagy 2-3 perccel előtte. Mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés

Igazából nem is tudom milyen tudományágba illik ez, azért tettem az "egyéb kérdések" közé.

Ha erre gondolva ezt el tudtam érni akkor elérhetem azt is hogy pozitívan gondolkodjak? (rendkívül negatív vagyok, negatívan látom a világot és mindent).



2015. febr. 27. 18:24
 1/3 vattacukor elefánt ***** válasza:
100%
Az első részre: nem tudok neked precíz választ adni, de ez adottság kérdése. Van egy belső biológiai óránk ami érzékeli hogy épp mennyi az idő, és van aki képes felébreszteni magát amikor akarja (többek között én is ha nem vagyok hulla fáradt). A második részre is igen a válaszom. Régen nagyon negatív voltam, aztán találkoztam valakivel akit mindig boldognak láttam, és elgondolkoztam, én képes lennék-e rá? És akkor kezdtem keresni a jót a rosszban, jelentéktelen vagy logikátlan örömöket találni (pl kék az ég, hát nem elég ok a boldogságra? :) ) És nekem működött, gondolom az agyam hozzászokott a változáshoz (és a humor érzéken is javít, ha elég kreatív vagy :D ). Persze nem könnyű, én a barátomba kapaszkodtam, ő volt a példa, hogy lehetséges boldognak lenni. Még egy utolsó tipp: kerüld a szomorú és negatív dolgokat, pl ha úgy érzed a világ összeesküdött ellened akkor ne hallgass "Linkin Park- Numb"-t vagy hasonlót, inkább valami vidámat még ha nincs is kedved hozzá, mert segít, és egy barátodat is megkérheted hogy vidítson fel, mondjuk bíztasson vagy valami.
2015. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valós, használható és evilági választ szeretnél, akkor ne ezotéria kategóriában tedd fel a kérdést.
2015. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni, főleg ha másnap pl. megy a vonatom reggel 5.45kor és nem akarom lekésni akkor tuti hogy felkelek percekkel hamarabb akkor, amikor kell még az ébresztő előtt. Szerintem a tudatalattink "tudja" ezt... de én ezt nem sorolnám ezotériába :)
2015. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!