Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a halottakban? Idézete...

Hisztek a halottakban? Idézetek már? Történt valami paranormális veletek?

Figyelt kérdés
ha igen mi???? én meg idéztem véres máriát sógornőmel és a szekrény üvegben láttam magam öregnek és dühösen meg rémisztet nagyon
2015. márc. 15. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Majd kinövöd ezeket a hülyeségeket:)
2015. márc. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Igen, hiszek benne, hogy vannak halottak.


Véres Mária engem is meg szokott látogatni, havonta egyszer. Olyankor betétet használok.


Én is láttam magam a múltkor öregnek tükröződő felületen, de ezen nem lepődtem meg annyira, ugyanis az a helyzet, hogy gciöreg vagyok.


Velem az a paranormális dolog történt, hogy bár tudom, hogy ez egy idióta retardált elmebeteg gyökér kérdés, de mégis válaszolok rá. Erre nincs racionális magyarázat!

2015. márc. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer keresztrejtvényt fejtettem, és letettem valahova a tollat.

Soha többé nem találtam meg.

2015. márc. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kettes, ezen behaltam :D
2015. márc. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mit akarsz? Halott idézetet? Vagy " hallott" idézetet? Nem csoda hogy ilyen retardált vagy.
2015. márc. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

[link]

Ketrec Miklós

2015. márc. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sokszor megidéztem Blady Maryt de nem is bànt. Sőt kimondottan jó tàrsalkodó pàr. Imàdom a történeteit. Szomorú mert sokan megijednek tőle a kamu hírek miatt, pedig ő csak beszélgetni szeretne.
2015. márc. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én meg tegnap a tollam helyett a wckefét vittem magammal. Tudtam, hogy valami bűzlik.

Egy cigány meg is kérdezett, hogy: Szeretek-e kefélni, mikor alá akartam írni, Esmeralda lézerese szemműtétjének finanszírozási kérvényét. Próbált jósolni is. Szagokról meg darabokról beszélt, majd sikítva elájult a kezét rángatva, azt ordítva, hogy fúj ez borsó.

2015. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Xd azzz igen
2015. márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, hiszek a halottakban, temetéseken is voltam már, ott elég sokan láttuk egyszerre.
2015. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!