Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Úgy érzem el vagyok átkozva,...

Úgy érzem el vagyok átkozva, hogyan lehet ezt a rontást leszedni magamról?

Figyelt kérdés
Semmi nem sikerül amit szeretnék. Se a munka, se pasi. Szerencsétlennek érzem magam. Teljesen el vagyok keseredve. Ezért érzem, hogy tuti el vagyok átkozva :(

2015. márc. 26. 10:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetetlen, hogy te átkoztad el magad!

A "Hű, de szerencsétlen vagyok!" és a "Nekem nem sikerül semmi!" lózungok csak arra jók, hogy az illető belenyugodjon helyzetébe.

"Se munka" - mit teszel annak érdekében, hogy legyen?

Manapság a munkakeresés sok időt és energiát igényel. Amennyiben lankadsz, eredmény nincs, átkot kiáltasz.

"Se pasi" - hol "fordulsz elő"?

Ha nem mész közösségbe, hogyan találjanak meg?

Ha nem etikus közösségbe jársz, netán túl harsány vagy, az visszataszító lehet sokak szemében. Még azoknak is, akiknek netán teszenél.

2015. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem, hogy a tőlem telhetőt megteszem annak érdekében, hogy legyen munkám. Rengeteg helyre beadtam az önéletrajzom, érdeklődtem, jártam utána. Ahol volt alkalmassági, azok sikerültek is.... csak éppen munkát nem kaptam/kapok.

Szórakozni is szoktam járni. Nem iszom le magam, nem vagyok "harsány", visszahúzódónak sem tartom magam. Átlagos testalkatú, kinézetű lány vagyok. Az a baj, hogy aki nekem tetszik annak, vagy barátnője van, vagy más tetszik neki. Akinek meg én tetszem, nekem nem jön be. Nem tartom magam válogatósnak, kell hogy valami megfogjon a pasiban.

Szóval elég szerencsétlenül alakulnak a dolgaim ezen téren, azért érzem magam elátkozva.

2015. márc. 26. 11:00
 3/19 anonim ***** válasza:

Mindenkivel előfordulnak ezek a gondok, és senki nincs elátkozva, anélkül is alakulhatnak szarul a dolgok.

Ráadásul a mai világban az emberek nagy része nem kap munkát (pedig tanultak, esetleg diplomásak), nem csak te vagy így ezzel. Hidd el nálad sokkal rosszabb helyzetben lévők is vannak, akiknek élelemre nem jut pénz, akiknek családi gondjaik vannak, alkoholisták, nők akiket bántalmaz a férjük, stb...

Az, hogy nem jön össze egy pasi sem, meg ne keseregj. Úgyis egyszer találni fogsz valakit, csak keresni kell. Azt meg azonnal el kell felejteni, akinek van barátnője, vagy akinek nem tetszel, és tovább kell lépni. Az érdemli meg a szereteted, aki ugyanúgy képes szeretni téged, mint te őt!

De ha buliban vársz az ,,igazira", akkor kevesebb az esélye, hogy normális párt találj.

2015. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
hiányzik a *** a *****ból? ezért még megsajnálni se foglak nem hogy levenni az átkot xD
2015. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mondogasd ezt, hátha segít: "Minden rontás, átok szálljon vissza arra aki küldte!"
2015. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Pajszer-ral a legegyszerűbb :D
2015. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Van közöttük igazán humoros is és a 3. válsz adó szerintem magára gondolt ;)
2015. márc. 26. 13:29
 8/19 anonim ***** válasza:
Hű akkor az egész világ el Van átkozva
2015. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3. válaszadó (11:28)-as? nem nagyon értem hogy abban mi van amit magára érthetett
2015. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kedves pácsér_puzákia! Te vagy a 3. válaszadó!
2015. márc. 26. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!