Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Úgy érzem el vagyok átkozva,...

Úgy érzem el vagyok átkozva, hogyan lehet ezt a rontást leszedni magamról?

Figyelt kérdés
Semmi nem sikerül amit szeretnék. Se a munka, se pasi. Szerencsétlennek érzem magam. Teljesen el vagyok keseredve. Ezért érzem, hogy tuti el vagyok átkozva :(

2015. márc. 26. 10:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! nem én vagyok.
2015. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Kedves pácsér_puzákia ! A lényeg, hogy Rád értettem, hogy a válaszod alapján, bizonyára magadból indultál ki!
2015. márc. 26. 14:24
 13/19 anonim ***** válasza:
No, akkor gondolkodjunk. Ki és mi okból tette volna rád a rontást? Aki rád tette volna, hol a ménkűbe tanulta volna meg, hogyan kell? Vagy te 2015-ben még a középkor értelmi szintjén jársz? Akkor kérlek, ne csodálkozz, ha se rendes munkád, se pasid nincs.
2015. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A gúnyolódásokra nem vagyok kíváncsi!
2015. márc. 26. 14:27
 15/19 anonim ***** válasza:
kedveletes kérdező. teljesen mindegy, mert én csak és kizárólag neked írtam választ, teljesen abszurd és lehetetlen hogy magamra értettem volna mert amit írtam (***) az nekem nem hiányzik, van egy és az bőven elég is.
2015. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem lehetsz a pasim, lehetek a nő.
2015. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Rontást tárgyakra vagy jószágra tesznek. Ma Magyarországon nincs 10 ember aki konkrétan meg tudna átkozni, aki azt hiszi mégis a bárgyú. Az a kevesebb mint 10 pedig olyan lelki szinten van hogy eszébe se jutna bántani, még ha tudná is hogyan. Ha úgy érzed nem úgy alakul ahogy szeretnéd fordulj 180 fokos fordulatot, és a kaka máris mögötted van. Változtass a hozzáállásodon és a világ megváltozik. A haramiák nem érzik jól magukat szentek társaságában és fordítva se, így ha jól állsz hozzá előbb utóbb elkopnak a rossz dolgok. Sokszor amikor azt gondolod valami rossz történt lehet évek múlva jössz rá hogy az kellett a boldogsághoz. Üdv
2015. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm szépen az értelmes választ! Igazad van, talán ezt kellene tennem :)
2015. márc. 26. 17:56
 19/19 anonim ***** válasza:
Navazze, megtalálta zsák a foltját.
2015. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!