Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek ez ellen? (többi lent)

Mit tegyek ez ellen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom feledni egy videó tartalmát, láttom magam előtt mindig olyan 20 percig, de addig meg eszembe jön a tartalma .. Sokszor meg nézztem a videót, mert habár hülyeségnek tartsátok lehet .. De nézzette magát a videó, folyton rá kerestem és meg nézztem sokszor. Szóval a segítségetek kérem. 18 éves fiú vagyok. És a videó címe "3 guys one hummer" Nagyon durva videó.
2015. ápr. 7. 23:39
 1/10 A kérdező kommentje:
De ez kb olyan 2 hónapja történt .. Azóta nem feledtem el ..
2015. ápr. 7. 23:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem akarom megnézni. Ha tudod, hogy érzelmileg egy kicsitt gyengébb vagy (nem rosszindulatbol mondom), vagy hogyismondjam, jobban megráznak az ilyen dolgok, akkor ne nézz ilyen dolgokat. Én is tudom magamrol, hogy érzelmileg gyengébb vagyok, tehát én is meg vállogatom, hogy mit nézek meg. De nem tagadom, én is néztem olyat amit tudtam, hogy nem kellett volna, és nálam is azok a tünetek jelentkeztek mint nálad. Nappal mindig arra gondoltam, éjjel mindig azt álmodtam. De elmúlt. Idővel el mulik, mert az agyad folyamatosan kapja az informáciokat, ujjab gondjaid, feladataid lesznek, és lassan háttérbe szorulnak a videoval kapcsolatos dolgok, lassan kezded elfeledni. Ez lehet 3 nap, lehet 3 hét is. 24/F
2015. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amugy most olvastam, hogy kb. 2 honapja történt. Na de hidd el, el fog mulni, nem tudom meddig fog gyötörni (az a 3 nap vagy 3 hét csak példa volt), de elmulik egyszer. Amint irtam, az agy lassacskán a fontosabb dolgokat helyezi előtérbe, ezt meg háttérbe szoritja, majd elfeleded.
2015. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2015. ápr. 8. 13:44
 5/10 Missi_Key ***** válasza:
ez olyan mint a 2girls one cup? mert akkor nem keresek rá......
2015. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem fogalmam sincs... én sem akarom meg nézni.Igy is elég sok mindennel van tele az agyam, sőt hogy én is elég érzékeny vagyok az ilyen durva videokra. Az idegrendszerem eléggé szarráment, kerülöm a sokkolo videokat, főleg ahol gyerekekrol van szó.
2015. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát gyilkosság történik benne .. Keresettek rá.. Egyébként írja hogy a videótartalmát nem lehet felejteni.. :/
2015. ápr. 11. 10:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Én meg nem nézem! Hogy én se feledjem? Még mit nem! Ugysem veszel rá :)))))))))
2015. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem akarlak rá venni, nem is ajánlom egyébként hogy meg nézd, de nekem is rossz.. Amikor láttom magam előtt még mai napig.. és magától jön, hogy mit szenvedhetett az az ember .. mindig az jut róla az eszembe, meg hát milyen könnyen meg lehet halni.. hogy csak mész egy uton, és le ütnek egy kalapácsal.. :S
2015. ápr. 11. 20:57
 10/10 Leticiaa válasza:
Sehol nem találom a videót :/ Valaki belinkelné?
2015. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!