Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tudok az ellen tenni,...

Mit tudok az ellen tenni, hogy ne érezzem úgy, mintha figyelnének?

Figyelt kérdés
Ha nyitva hagyom a szobám ajtaját, folyton úgy érzem, mintha valaki az ajtóban állna és engem nézne. Ugyanez a helyzet a fürdőszobában is, csak ott a tükrök zavarnak - 3 oldalról is van tükör.
2014. aug. 20. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kérj ismeretet Istentől, gyakorolj vallást.. ha nem tudsz aludni, imádkozz vagy kapcsold fel a villanyt, ezek segitenek bár az elöbbi jobban bejöhet...
2014. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te súlyos paranoiában szenvedsz ez kérdés nem ide való ez az egészség kategóriárá tartozik rögvest keress fel egy pszichiáter.
2014. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Este nincs gond, csak ha nyitva a szobám ajtaja. Viszont volt már olyan is, hogy azt hittem, az öcsém áll mögöttem (én az asztalnál ültem) és elkeztem hozzá beszélni. Aztán amikor nem kaptam választ, vettem észre, hogy nincs ott senki...
2014. aug. 20. 14:06
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Paranoia! (Nem kevés ember szenved ilyen betegségben) legalábbis én egyre több ilyen emberrel találkozok!
2014. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Isten nem csak látható lényeket teremtett.
2014. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze ,hogy nem: Ott vannak a mikrobaktériumok is (amiket szabad szemmel nem látsz)
2014. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Salamon Bálint ***** válasza:
Szereltesd le a tükröket, ajtó elé meg tegyél függönyt. Ja, és keresd fel orvosodat.
2014. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Este nincs gond, csak ha nyitva a szobám ajtaja"

Pedig gond van ezt nem rosszindulatból mondom, aki folyton úgy érzi, mintha valaki a hátába lihegne azzal bizony gond van. Sok hozzád hasonló van, aki így érzi ilyeneknek pszichiáterre van szükségük nem pedig ezómókusra

2014. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem folyton, csak ha otthon vagyok és nyitva a szobám ajtaja.
2014. aug. 20. 18:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor menj el otthonról és csukd be az ajtót (Problem???)
2014. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!