Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi játszódik le egy gyilkos...

Mi játszódik le egy gyilkos agyában, amikor éppen kiolt egy életet. Lehet az állat vagy ember, de megöli és olyankor mire gondolhatnak? Úgy vélik ez helyes?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Slesz.rja, nem tartja értéknek.

csak a saját dühét,rosszabb esetben perverz örömét elégíti ki vele.

Én el tudok amúgy képzelni olyan esetet, amikor maximálisan úgy érezném, helyesen cselekszem: önvédelem, gyermekem védelme, bántásának megbosszulása.

Te?

2009. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy elitéltet..!Ott van pl. az a m@csadék,a százhalombattai rém,ő élvezte,ahogy kivégezte az áldozatait sőt húzta az időt ,hogy minnél tovább tartson a haláltusájuk!Az ilyen emberek tuti,hogy nem százszázalékossak,valami zűr van nekik odafennt!!
2009. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen ha önvédelemről vagy a szeretteim védelméről lenne szó akkor én is el tudom képzelni, de pl az ilyenek, mint amit a második is írt, na ezek nem normálisak.

Ha valakinek gond vana fejébe és azért öl.. főleg ha még így élvezi is ha kínozhatja az áldozatát, szőrnyű, hogy ilyen létezik.

2009. nov. 19. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem lenne következménye, már én is megtettem volna. A gyerekkorom terrorban telt anyám palija miatt. Most 25 éves vagyok, kb.2 éve hogy nem zaklat minket. 18 éven keresztül rettegésben éltem, és ennek elég sok következménye lett felnőtt koromra. Őszintén megvallva pszichológusra lenne szükségem de cikinek tartom hogy elmenjek. Van egy csodálatos családom, és nem tudok normális életet élni mert a halál félelemtől kiindulva minden nyavalyám van. Szóval a kérdésedre válaszolva, én azt gondolnám ha tehetném, hogy végre te k@cs@g megdöglöttél!!
2009. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó: Hidd el a te esetedben cseppet sem ítélnélek el. Az ilyeneket én meg tudom érteni.

sajnáloma helyzetedet. A pszichológust ne tartsd cikinek, hisz ha csak egy kicsi esély van rá, hogy segít akkor már megéri.

Minden jót neked!

2009. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi. Tudod nem is a halálfélelmem miatt nem mennék el hanem olyan kényszerbetegségeim vannak amiket cikinek tartok elmondani egy idegennek még ha segít is. Próbálok egyedül megküzdeni velük, több-kevesebb sikerrel. Minden jót nektek!
2009. nov. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ölés utáni élvezet és a bosszubol származo ölés közzöt hatalmas különbség van, mert az egyik undorito és embertelen (állatokhoz sem méltó) dolog a másik pedig nem a leghelyesebb döntés de néha csak ez ami megnyugtathatja az ember lelkét és ez az amitöl tudja folytatni az életét. (tapasztalat )
2010. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!