Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » "Szkeptikusok", Ti hogyan...

"Szkeptikusok", Ti hogyan látjátok az ember halálát, pontosabban az "azt követő időszakot"?

Figyelt kérdés
Meghalunk, kész vége ? Se mennyország, se pokol, se újjászületés? Nektek is biztos van valami elképzelésetek.
2015. márc. 17. 19:16
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
79%

Igen, van elképzelésem. Az lesz ami a születésem előtt. Négy éves koromtól szinte mindenre emlékszem, két éves koromból sok mindenre, korábbról egy - egy benyomás, emlék, még régebbről semmi. Ez lesz a halálunk után is, semmi, észre sem vesszük majd, hogy meghaltunk.


Így látom. Mást is el tudok/tudnék képzelni, de az csak találgatás lenne, fikció. Meg fogjuk tudni egyszer.

2015. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozom vele.

Az életem számít, mert az a biztos.

Ha valaki akar tőlem valamit, szóljon és ne a gyűlöködő seggnyaló békáin keresztül.

2015. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanaz lesz mint a születésed előtt. Vagyis semmi. Nem fogsz többé létezni és kész.
2015. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
22%

Nincs menoyrszág, sem pokol. Ezek tények.

De miután meghal a testünk, mi tovább létezünk.

Egy 100%osan szkeptikus.

2015. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
26%
Egyetértek
2015. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:

Ha már idézőjelbe tetted, határozd meg, mit értesz "szkeptikus" alatt.


Nem tudom, én annak számít-e. Egyébként egyszerűen nem érdekel, nem, foglalkoztat. De az biztos, hogy se mennyország, se pkol nincs.

2015. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

# 1

„Így látom. Mást is el tudok/tudnék képzelni, de az csak találgatás lenne, fikció. „

„Ez lesz a halálunk után is, semmi, észre sem vesszük majd, hogy meghaltunk. „ No és ez nem ugyan úgy találgatás , fikció . Ezt biztosra tudod?

2015. márc. 17. 20:15
 8/49 A kérdező kommentje:

# 2 „Nem foglalkozom vele.

Az életem számít, mert az a biztos. „

Értem,.. gondolom, hogy akkor az ezoterikus oldalon messzire el is kerülöd az olyanokat akik foglalkoznak az ” élet utáni élettel”!?

„Ha valaki akar tőlem valamit, szóljon és ne a gyűlöködő seggnyaló békáin keresztül.”

Ezt a mondatodat nem értem? Kifejtenéd bővebben?

2015. márc. 17. 20:17
 9/49 A kérdező kommentje:

# 3 „ Ugyanaz lesz mint a születésed előtt. Vagyis semmi. Nem fogsz többé létezni és kész. „


Értem.


Amúgy ez az állítás melyik vallásból , vagy „hit rendszer” –ből származik?

2015. márc. 17. 20:18
 10/49 A kérdező kommentje:

# 4 „ Nincs menoyrszág, sem pokol. Ezek tények.

De miután meghal a testünk, mi tovább létezünk.

Egy 100%osan szkeptikus. „


Szerintem nem is vagy Te szkeptikus ,ebben a témában. Semmi kételyt nem érzékelek a válaszodban..:)

2015. márc. 17. 20:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!