Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tegyek egy próbát?

Legoman kérdése:

Tegyek egy próbát?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy egy meghatározatlan ideig felhagyok a kérdések megválaszolásával.

Pár embernek nagyon nem tetszek ezen a honlapon, ezért ha az emberek gondjait megtudjátok oldani, akik erre a honlapra kérdést írnak ki (lesznek segítőkész emberek, bízok benne), akkor soha többé nem írok a kérdésekhez választ (kivétel természetesen ez a kérdés).

Áll az alku?!



2015. ápr. 20. 20:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az N ufósat azt poénnak fogtam fel, szóval nem haragudtam meg érte, amint látni lehetett. :)

Csak nem tudtam, hogy kinek volt baja velem, mert általában szinte minden kérdésnél, ahova választ írtam, ott 0-ra le van pontozva. Ha nem lettek volna Luciferék, akik ide választ írtak, akkor lehet, hogy elkezdtem volna mással foglalkozni, és feladom.

Elfelejtettem, hogy milyen tiszta és igaz szívűnek lenni, és ők voltak azok az emberek, akik emlékeztettek rá, hogy ne felejtsem el, hogy ezt miért csinálom.

Kezdetben úgy indultam el ezen a honlapon, hogy segítek másoknak, és nagyon sokáig csináltam, de mindenkivel megeshet, hogy egy kő hatására leesik az útjáról, és másfele halad el, hogy ne botoljon meg. Ez történt velem is, nem akartam újra megbotlani, és elfelejtettem azt, hogy pedig csak fel kellett volna állni, és figyelmen kívül hagyni azt a követ. De utunk során mindig találkozunk olyan emberekkel, akik visszaküldenek erre az útra. Ezért még egyszer köszönöm nekik! :)

2015. ápr. 21. 19:55
 12/17 anonim ***** válasza:
Amúgy ne foglalkozz azzal, ha szär az értékelésed. Ez az ezó kategória, itt mindenkit lepontoznak, nekem is 40 valahány % a hasznossági izém, aki meg itt válaszolgat és magasabb, 50-60,80, legtöbbször más kategóriákban is válaszol, és ott pontozzák fel az húzza az arányt. Én írtam ki az N ufósat :D Örülök, hogy nem vetted sértésnek, sok sikert!
2015. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

D-De mi lesz az egységgel legó? Azt mondtad, hogy nem válaszolsz a kérdésekre erre tegnap látom, hogy válaszoltál ezek szerint te sem vagy egy szavatartó ember. Tudod mit fogok csinálni ezek után legoska? - Többé nem fogok neked hinni, mert egy hazug vagy! Egyszer így, máskor úgy döntesz.

Te meg n-ufós mehetsz amerre látsz az n-ufoiddal a virágpiacon, oda mehetsz! Inkább értelmes dolgokon törnéd a fejed, mint mondjuk a Loú, a Kútcsa, és a Diszló, de neeem! Nekem n-ufósat kell játszanod. xD

2015. ápr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyébként mért nem szoknyát viselsz, mert gyakorlatilag úgy viselkedsz, mint egy hiszis spiné, mi fiúk nem szoktunk érzelgősködni. Kemények vagyunk, mint a John Cena. Vegyél példát Ozmiumról, ő még azt sem tudja hogyan kell részvétet nyilvánítani :DDD
2015. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Akiben nincsenek érzelmek annak kőszíve van, és rideg, mint a kietlen, sivár táj. De nem jelenti azt, hogy erre a tájra nem lehet növényeket és fákat ültetni.
2015. ápr. 23. 17:42
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem van szívem, csak túl szőrös, de majd legyantázom. Viszont mi van azzal, hogy te már nem fogsz a kérdésekre válaszolni? Nem hallottál még arról, hogy az ígéret szép szó, ha betartják úgy jó? Elmeséljem neked miért szőrös az én szívem? Láttad már a Batmant, melyben Heath Ledger játsza Jokert, ha igen akkor nem kell elmesélnem miért szőrös az én szívem.Láthatod, hogy a smileym is bizonyítja, hogy mindig én nevetek a végén :DDDD
2015. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem ígértem meg semmit.
2015. ápr. 23. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!