Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellemgyógyászatban van már...

Szellemgyógyászatban van már valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok,szeretném kérni olyanok tapasztalatát akik elvégezték a szellemgyógyászatot,én is szeretném elvégezni és nem sokára kezdem az 1 es tanfolyamot...


légyszíves csak olyanok írjanak akiknek van már tapasztalata.


2015. ápr. 24. 11:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
44%
Igen, van benne tapasztalatom. A szellemgyógyászat nem működik. Semmi sincs mögötte, nem más, mint egy újabb jól hangzó baromság, amit el lehet adni az ezotériára fogékonyaknak. Jobban jársz, ha nem vesződsz vele, bár placebónak jó.
2015. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
52%
Tehát az olyan értelmes lények, akik óvnának attól, hogy butaságra adj ki pénzt, az nem érdekel?
2015. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a negatív komment,én akkor is megcsinálom,engem csak az érdekel hogy aki már megcsinálta a tanfolyamot mit tapasztalt...
2015. ápr. 24. 11:52
 4/31 anonim ***** válasza:
Olyan nagy sok válaszra ne nagyon számíts akkor.
2015. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%
Mármint a szellemeknek orvosra van szükségük '"gyógyászatra" számodra ez nem irracionális? Mennyire lehetsz te kétségbe eset?
2015. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%
nezd, ha te minden aron hinni AKARSZ, akkor minek irtad ki a kerdest?
2015. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Kétségbeesett hálistennek semennyire,én nagyon is optimista vagyok,és nagyon boldog hogy megcsinálom majd a tanfolyamot semmilyen negatív nem tud lehúzni bízok magamban és a célomat elfogom érni,én ilyen küzdő típus vagyok..
2015. ápr. 24. 12:11
 8/31 anonim ***** válasza:
Hát igen. Van akik átmásznak a magas kerítésen. Mások belépnek a nyitott kapun.
2015. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Én csak tapasztalatokat gyűjtök,hátha van aki ebben dolgozik,minden ilyen téma érdekel.
2015. ápr. 24. 12:15
 10/31 anonim ***** válasza:
Michael Schumacher is próbálta egy magyar szellemgyógyász visszahozni a kómából, ha sikerült volna már tudná az egész világ...
2015. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!