Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellemgyógyászatban van már...

Szellemgyógyászatban van már valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok,szeretném kérni olyanok tapasztalatát akik elvégezték a szellemgyógyászatot,én is szeretném elvégezni és nem sokára kezdem az 1 es tanfolyamot...


légyszíves csak olyanok írjanak akiknek van már tapasztalata.


2015. ápr. 24. 11:29
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Attól még sikerülhet ahhoz is idő kell..
2015. ápr. 24. 12:23
 12/31 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom a vonzás törvényében is hiszel, mert általában azok szokták lehúzni a redőnyt, ha egy fontos kérdésben nem értenek velük egyet. Ha pedig még nem ismered, akkor vedd fontolóra, hogy elvégzed azt a tanfolyamot is, mert ahogy látom elég jól megy neked. Ha elszigeteled magadat a valóságtól szerinted nem vagy kétségbe eset? Vagy azzal hitegeted magadat, hogy optimista vagy, mert nem veszel tudomást arról, aki nem ért veled egyet? Mindenki gonosz rosszat akár, aki nem ért veled egyet?
2015. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Igen hiszek a vonzás törvényében is,és már rengetegszer bejött,de ismétlem semmilyen negatív komment nem tud lehúzni,és bízom benne hogy van olyan aki már megcsinálta a szellemgyógyászat tanfolyamot.
2015. ápr. 24. 12:43
 14/31 *Ana Van Der Val* ***** válasza:

Itt ezen az oldalon csak szellemirtók, és szellemekkel suttogók vannak.

Szellemgyógyászunk még nincs.

Vagy éppen resztelt májat készít valahol.


http://www.youtube.com/watch?v=eSVa2oLA8Qg

2015. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Kössz...
2015. ápr. 24. 13:05
 16/31 anonim ***** válasza:
És szerinted miért jött be neked rengetegszer a vonzás törvénye? Áruljam el neked, vagy arról sem akarsz tudomást venni? Tudod a vonzás törvénye azon elven működik, hogy te olyan embereket vonzól magadhoz, akik veled egyet értenek bólogat neked, viszont azokról tudomást sem veszel, akik nem értenek veled egyet. Ez ugyanolyan, mint ha egy egyirányú úton haladnál át, de nem tudsz visszafelé haladni, mert nagy valószínűleggel balesetet szenvednél. Tömören ez a vonzás törvénye. Veled az a baj, hogy azt képzeled le akarnak húzni, de vajon miért hiszed ezt? Miért akarnak lehúzni, mert nem azt vallják, amit te? Ha én most bólogatok neked, akkor nem akarlak lehúzni az én értelmi szintemre?
2015. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Nagyon tévedsz,egyszerűen rossz ember ismerő vagy,én nem olyan vagyok mint amit most leírtál ne ítélkezz,és most már csak olyan kommentet szeretnék ami a kérdésemmel kapcsolatos....nem kell hozzászólnod többet.
2015. ápr. 24. 13:26
 18/31 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
2015. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Neked is.
2015. ápr. 24. 13:38
 20/31 anonim ***** válasza:

Ha van szellem, akkor az Isten lehelete!

Ki az az épeszű, aki nagyobb tudásúnak képzeli magát Istennél, sőt, feljogosítva érzi magát Isten teremtésébe belepiszkálni?

2015. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!