Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellemgyógyászatban van már...

Szellemgyógyászatban van már valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok,szeretném kérni olyanok tapasztalatát akik elvégezték a szellemgyógyászatot,én is szeretném elvégezni és nem sokára kezdem az 1 es tanfolyamot...


légyszíves csak olyanok írjanak akiknek van már tapasztalata.


2015. ápr. 24. 11:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem az ember ismeretekről szól, hanem a hamis dogmákról.

"én nem olyan vagyok mint amit most leírtál"

Gondold végig mit csináltál eddig.

1. Nem vagy hajlandó tudomást venni azokról, akik nem értenek egyet veled, mert állításod szerint azok csak lehúznak.

2. Nem tudod elfogadni a nemleges választ, nem érdekel azoknak a véleménye, akik nem fújnak egy követ veled.

3. Egy falat húztál fel magad köré, ahol ember fia be nem teheti a lábát.

4. Irracionálisan gondolkodsz és csak egyirányúban tudsz haladni, sőt még magadnak is hazudsz. Továbbá azt sem érted, hogy tértünk el a témától, még mindig annál vagyunk.

2015. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Haha nagyon nagyot tévedsz hisz nem is ismersz nem tudod milyen vagyok ajjajjjj...
2015. ápr. 24. 14:02
 23/31 anonim ***** válasza:
És még mindig nem érted ugye?
2015. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Ami te vagy azt szeretnéd rám vetíteni,ne fáradj hiába minden.:D
2015. ápr. 24. 14:35
 25/31 anonim ***** válasza:
Most is kibúvót keresel kérdező. Miért gondolod, hogy én vagyok ilyen, nem pedig te? Én nem arra célozok, hogy milyen vagy, hanem hogy milyen lehetsz. Ez pedig óriási különbség. Mit csináltál eddig? Rácáfoltál? Nem, hanem megerősítettél, hogy ilyen vagy! Miért hiszed, hogy rád akarok vetíteni bármit is? Miért csinálnék ilyet? Ilyen embernek gondolsz?
2015. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Akkor se vagyok olyan ennyi..
2015. ápr. 24. 17:43
 27/31 anonim ***** válasza:
Azért nevetséges ez az egész, mert ráfogjátok, hogy falat húz fel, nem érdekli, amit mondtok, holott ti pont ugyanolyan elutasítóak vagytok, csak a fal másik oldaláról.
2015. szept. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
#27: az a különbség, hogy én logika, érvek, ismeretek és módszertan alapján utasítom el, az "ezósok" pedig mindezek >ellenére<. Óriási különbség.
2015. szept. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Remélem már elkezdted vagy el is végezted a szellemgyógyász 1 tanfolyamot. Én mind a 4 szintet megcsináltam, meg az 5 - et is a szellemsebészetet is.Magamat és család tagokat is kezeltem sikerrel .
2017. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Igen megcsinaltam 2 tanfolyamot belőle de sajna nem tetszik így hagyom.
2017. febr. 13. 06:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!