Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek természetfeleti...

Léteznek természetfeleti lények? S ha igen, lehetséges h látó volnék, vagy mi vagyok, ha néha képeket látok a jövőből, s van h embert látok akik már nem e világba illenének, bár csak egy pillanatra?

Figyelt kérdés
vagy lehetséges h nem stimmel velem,mert érzem h figyelnek követnek,bár nem tom kik ők s mit akarnak pontosan,s mindig úgyan azok az arcok bukkanak fel?
2015. ápr. 25. 12:19
 1/9 Ozmium42 ***** válasza:
62%
Skizofrénia.
2015. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen az első válaszoló jól mondja az agyad kicsit megbomlott,de nem baj mert akik az országot vezetik azok se sokkal épeszűbbek
2015. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy Grimm vagy, mint Nick Burkhardt.A hexenbiestekkel különösen vigyázzál, mert megeszik az agyadat!
2015. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
#3 nézed a Grimmet? :D Én igen és nagyon szeretem!!! :D :)
2015. ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Legoman ***** válasza:

Derítsük ki, hogy mitől lehet ez.

Mikor érzed, hogy figyelnek vagy követnek, akkor kb. nézd meg, hogy hol állhatnak, és szólj rájuk, hogy hagyjanak téged békén. Vagy hasonlót. De ne félve mondd ezt, hanem uralkodj fölöttük, hisz ha ez csak az agyad játssza veled, akkor te uralkodsz fölöttük nem? Saját magadon kell uralkodnod. :)

2015. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5/5s ez ennél bonyulutabb ,mert nem ismerem őket,s ők fiatalférfiak,s akkor bukanak fel ha régi otthonom felé utazok,s akkor még ott vannak a látomásaim is melyekben úgymondva üzenek nekem,mintha ,megakarnánbak valmivfel bízzni,mint ha ők ismernék egymást,s attól félnének h egy súlyos titkukat én is tudom

4/5s Grimm mesét , hát.... ritkán:) inkább az elveszetnek hitt legendákban vannak tájékozotabb:)

2015. ápr. 26. 10:34
 7/9 Legoman ***** válasza:

És hogy néznek ki?

Milyen érzésed támad, mikor rájuk gondolsz?

2015. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

világos hosszabb hajúak,úgy néznének rám mint ha ismernének,pl egyiköjűk dühősen majd vigyorogva , mig a másikuk csak mosolyogva , egy harmadik meg mérgesen

félelem, mert tudom h ez lehetetlen,s kiváncsiság

2015. ápr. 26. 13:52
 9/9 Legoman ***** válasza:

Miért nem kérdezel rá tőlük, hogy mondják vagy mutassák meg, hogy mit szeretnének.

Hátha látsz még valamit.

Ha kíváncsi vagy, kérdezősködj tőlük. :)

2015. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!