Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy én vagyok...

Lehetséges, hogy én vagyok "electro"?

Figyelt kérdés

Folyton megráz a korlát vagy ha gépház oldalához nyúlok (nincs rajta az oldala szóval csak fém) vagy esetleg kilincshez akkor az ráz...

Olvastam ez lehet hajtól is ruhától is stb

Na már most lehet ez ellen tenni valamit?

Ha nem lehet akkor lehet, hogy sejt szinten mutálódok és szuperhős leszek/szuper gonosztevő?

Vannak más ilyen képességekkel rendelkező "emberek" szerte a világban? Mert ha igen akkor szerveződjünk egy nagy csoportba és keressünk megoldást a problémára vagy vegyük át a világ felett a hatalmat...

Lehetnének beceneveink mint pl.: Feszültség, kisülés, feszkó vagy hasonló...



2015. ápr. 18. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges


Ne hord annyi műszálas ruhát ha zavar


Nem mutálódsz sejt szinten


Vannak, akik műszálas ruhát hordanak

2015. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Feszkó én leszek :)

Egyébként ha tényleg úgy van ahogy írtad hogy ráz a kilincsez statikus töltés, annak idején tesiórán én a kosárlabdától töltődtem fel pillanatok alatt aztán hallatszott a pattogtatáskor hogy szikrázik a keze ha meg hozzáértem a kapuhoz kéken átment az áram nekem meg görcsbe rándult a kezem. Megyek ki is próbálom hogy működik e még :)

2015. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok volt az X-Men.

G.

2015. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz az EON-nál hátha tudnak fizetni ha beállsz generátornak.
2015. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Hát műszálast mai világban főleg Magyarországon kiszűrni nehéz de majd váltok ha tudok :D

Addig szórom a villámokat xD ( már ha megoldódik tőle)

De én a hajamra is gyanakszom azért

2015. ápr. 18. 21:38
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Úgy kb. még 6 prcre tippelem, hogy a moderátorok meglássák és letiltsák a kérdést.
2015. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Itt komoly dolgokról van szó...

Most tegyük fel nem vezetem le a feszültségem szándékosan és összegyűlik és valakivel kezet fogok és megrázom akkor bele is halhat szóval ne mond, hogy ez nem komoly kérdés!

Itt ember életekről van szó.

2015. ápr. 18. 23:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az áramnak nem a feszültség része a halálos, és mivel jobb kézzel fogunk kezet így a szívet sem érinti annyira.


Ha halálos mennyiségű áram gyűlne össze a bőrödön akkor az átütne a cipődön a földbe

2015. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Erre nem is gondoltam!

Akkor szerencsére nem vagyok közveszélyes.

2015. ápr. 19. 14:42
 10/12 Érted?? válasza:

Nem tudom mi okozhatja a problémádat, de ugye majd én is csatlakozhatok? :D

Nincsenek különleges képességeim, de állítólag furcsa vagyok ( :D ) és jól tudom vallatni az embereket :D. Kellően könyörtelen is tudok lenni és szerintem ha felvennék egy tudós köpenyt meg a halyamat furcsán beállítom (ami egyébként vörös, szóval ilyen maskarában úgy néznék ki, mint dexter szemüveg nélkül) akkor elmehetnék egy képesség nélküli szupergonosznak :D

Világuralomra fel!

2015. júl. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!