Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetett jelentőségük ezeknek...

Lehetett jelentőségük ezeknek az álmoknak? Vajon miért nincsenek már? Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Fontos, úgyhogy komoly válaszokat várok.Előzményeket nem részletezem, mert nagyon hosszú, röviden annyit, hogy volt egy barátom, egy fiú, aki sajnos a nagyon messze lakott és ez végül tönkretette a kapcsolatunkat ami pedig nagyon komolyan indult.Ez a személy abban is kivételes volt számomra, hogy valami megmagyarázhatatlan oknál fogva, már a találkozásunk előtt erősödtek bennem bizonyos képességek (előre megérzés, telepátia, nagyon különös álmok, stb).Aztán mikor már kapcsolatban voltunk szintén történtek furcsa tapasztalatok és utána is hosszú ideig, miután már régóta nem találkoztunk.Most ez sajnos megszűnőben van.Mármint ezek a különös tapasztalatok.

Azonban most ezek közül szeretnék egyet kiemelni, ami miatt feltettem a kérdést:

Nos, a "szakításunk" után (legutóbbi találkozásunkkor volt egy kis vitánk, de nem váltunk el haraggal, csak azóta nem találkoztunk).Szóval a legutóbbi találkozásunk óta rengetegszer álmodtam azt, hogy azt mondja, valójában velem szeretne lenni, mindig olyan bocsánatkérően, nagyon kedvesen viselkedett.És ami legfurcsább, gyakran szóba került egy levél, álmomban sokszor tudomásomra jutott valahogy hogy írt egy levelet, amiben leírta, mikor szeretne jönni hozzám, egy találkozót akart megbeszélni, de a levelet nem kaptam meg, nem válaszoltam rá, de mindig ébredés után is olyan érzésem volt, hogy elmulasztottam valamit, hogy az az elkallódott levél igaz lehetett. Nagyon zavarba ejtő érzés és a bűntudat, hogy nem válaszoltam neki, még ébren is...


Azért sem értem az egészet, mert ő volt az, aki valójában azt mondta, még nem akar senkivel komoly kapcsolatot.Ő távolodott tőlem, bár kb 2 év szünet után felhívott és azt mondta, szeretné, ha megmaradna köztünk a kapcsolat, hiszen jóval több volt, mint barátság.De én büszkeségből nem kerestem, nem akartam, hogy azt higgye, ráakaszkodok.Aztán többet nem keresett.Közösségi oldalon néha megnézett, de semmi más.Én meg csak vártam....Túl soká húztam én is az időt.De ezek az álmok évekig ugyanígy ismétlődtek.

Viszont most már nagyon hosszú ideje nem volt sem álmom vele, sem más furcsa tapasztalat, ami régebben olyan megszokott volt.Mintha meggyengült volna az a láthatatlan kapcsolat.De én ugyan azt érzem iránta és szeretnék visszaváltoztatni mindent.De így 14 év után, mit tehetnék? Soha nem lesz nyugtom, amíg nem tudom meg, igazuk volt-e az álmaimnak.


2015. máj. 1. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz rá?
2015. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Legoman ***** válasza:

Minden elmúlandó, semmi sem tart örökké. A legszebb pillanat is csak pár másodperc.

Bűntudatot ne legyen, de kifogásokat se keress, hogy nem csak a te hibád, mert te is ott voltál.

Egy levél, egy messziről jött üzenetet jelent, egy új hírt, ha tudod mi áll benne, és nem válaszoltál rá, nem fogsz több levelet kapni.

A kapcsolat nem gyengült meg, hisz még érzed ugyanazt iránta. Az, hogy jobban működtek a képességeid, az mellékes, de kérdezz meg önmagadtól, neked a képességek kellenek, vagy ő.

Az érzés köti össze az embert, nem az internet vagy a telefon. Ha utálod őt, nem fog keresni, ha szereted őt, akkor keresni fog, ha ő is tudja ezt, és érzi.


Az álmaidnak mindig igaza van, az más kérdés, hogy tudod-e is értelmezni őket.

14 év után is tehetsz sok mindent, sőt még többet.

"Ami késik, nem múlik." - szokták mondani.

De ismétlem, tedd fel magadnak a kérdést:

"Ő kell nekem, mert szeretem, vagy pedig a képességek, amik akkor voltak, mikor vele voltam?!"

Ha sikerül magadnak megválaszolnod a kérdést, akkor azt is tudod, hogy mit kell tenned.

Semmi nem történik okkal, mindennek alapja van, valós alapja. És sokszor ennek az alapja mi vagyunk. Nem más, nem szellem, nem angyal, nem Isten, hanem mi.

2015. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Írnék neki szívesen, de nem merek, mert nem akarok megint valami rosszat hallani...A legutóbbi vita abból alakult, hogy megmondta, ő nem akar komoly kapcsolatot (félreértett engem, én sem házasságot akartam).Aztán meg azt mondta, hogy ha közelebb lakna, akkor úgy lenne, ahogy akarom, akkor lehetne komolyabb kapcsolat.Á, nem tudok rajta eligazodni.

De mindegy, most úgyis van valakije...


Az álmomban azt a bizonyos levelet sosem tudtam elolvasni, csak ő hozta szóba mindig hogy küldött egyet, mert szeretett volna velem találkozni volt a levélben egy időpont, de én nem válaszoltam rá (mivel a levelet nem kaptam meg.Szóval mindig ez a nagyon fontos elveszett levél van az álmokban.


Egyik különös álmomat megemlíteném, annak a jelentése is érdekelne.

Röviden arról szólt, hogy különös, szép ruhákba öltözött ismeretlen emberek kísértek egy furcsa templomba.A templomot díszítő szobrok éltek, mozogtak.

Engem kísértek a pap elé és a különös szertartás során rájöttem, hogy ezzel az említett barátommal akarnak összeadni, de az ő tudta nélkül.Ez megijesztett, féltem, hogy ha rájön, hogy a tudta nélkül tettünk ilyet, akkor elveszítem.A különös kísérőim azt mondták, felbecsülhetetlen, amit értem tesznek és ha visszautasítom, soha nem lesz többé ilyen alkalom.De én akkor sem akartam.Aztán el tűntek.


Bizonyára furcsán hangzik, de azokban az időkben, mikor még jóba voltunk, sokszor éreztem valamiféle támogató, jótékony erőt, ami mintha egymáshoz segítene minket.Sőt, már a megismerkedésünk előtt voltak ilyen megérzéseim.Hogy valami jó dolog készülődik. Ez szokatlan, mert rendszerint rossz előérzetem szokott csak lenni, a negatív eseményeket, veszélyeket érzem meg előre, de akkor kivételesen a jót éreztem meg.De ez azóta sem tért vissza.


Az előbb leírt különös álom kapcsán az még érdekes lehet, hogy más álmaim is voltak erről a barátomról, amiben különös, misztikus lények meg akarták nekem mutatni az igazságot, vagy a jövőt a kapcsolatunkat illetően.Egyszer csak feltűntek előttem az álomban és azt mondták:El kell döntenem tovább megyek-e (folytatom-e az álmot)mert ha igen, akkor valami megváltozik.Olyanok voltak, mint valami "kapuőrök".

De én mindíg tovább mentem....És amit ezután láttam azokban az álmokban, az mindig beteljesült.


Az ilyen álombeli segítőkkel fel lehet venni valahogy a kapcsolatot? Most nagy szükség lenne rájuk, de már évek óta nem jelennek meg az álmaimban.

Most vajon miért nincsenek és akkor miért voltak olyan sokszor?


Különös volt ez az egész kapcsolat és teljesen illik rá, amit a lélektársakról írnak.


Nekem nem fontosak a különleges képességek.Akár le is mondanék mindről, ha visszakaphatnám a barátomat.

2015. máj. 2. 18:43
 4/4 Legoman ***** válasza:

Ez esetben, tiszta szívű érzelmekről van szó.

A pap (Isten tolmácsa), a templom (Isten háza). Te Isten gyermeke vagy, és ő az igazi szülőd.

Tökéletesen emlékszel arra, hogy mit mondtak a kísérőid az álmodban.

Előre megérezted, hogy jó dolog fog veled történni.

Megálmodtad a jövőt mindig valaki segítségével.


Látod már az összefüggést?

A kísérőid ezt mondták neked:

Felbecsülhetetlen az, amit érted teszünk és ha visszautasítod, soha többé nem lesz ilyen alkalom.



Lélektárs nincs. Olyan ember van, aki ugyanazokkal az energiákkal rendelkezik, mint te, vagy hasonlókkal.

De ilyenből sok van.


A segítőkkel fellehet venni a kapcsolatot, sőt minél inkább megismered őket, és ápolod velük a kapcsolatot, annál jobb lesz. :)

2015. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!